Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy éve, rendszeres...

Több, mint egy éve, rendszeresen (általában heti 1x) megszakított közösülés mellett folytatott nemi élet esetén miért nem jött még létre terhesség?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
12 éve vagyok a férjemmel kezdetektől így védekezünk, soha nem lettem terhes, csak amikor akartunk gyereket, de akkor azonnal. 3 gyerek van.
2020. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Az előváladék akkor tartalmaz spermát, ha előtte már egyszer elélvezett a pasi. A megszakításos szexből lett babák az esetek 99%-ában emberi hiba miatt fogannak. Mondhat bárki bármit, sokszor a pasi el sem meri mondani, hogy mondjuk kiverte aktus előtt, vagy mégsem sikerült időben kivenni.

Teherbeesni alapból nem feltétlenül megy rögtön, sok dolognak kell passzolnia. Az érett petesejt kb 12-24 órán át termékenyíthető meg, a spermiumoknak pedig kb 12 óra eljutni a petesejtig. 1-2 napig életben tud maradni a sperma, de ez is változó, meddig. Még ha meg is termékenyül a petesejt, akkor sem biztos, hogy meg tud tapadni, és meg is marad. 30 év alatt kb 20-30%, hogy egy megfelelő időben történt közösülésből baba is lesz.

Mi is 8 évig szexeltünk megszakítással, mert úgy voltunk vele, hogy sosem estünk volna pánikba egy babától. Most 3 hónap alatt összejött, mikor belevágtunk, pedig nem is számolgattam, hőmérőztem, vagy bármi, csak sokszor együtt voltunk, gondoltuk jön, amikor jönni akar. A sok itteni sztori miatt már néha elgondolkoztam rajta, hogy lehet valami nem stimmel egyikőnknél, hogy soha nem volt "baleset", de minden rendben, csak tudtunk ésszel szexelni, ennyi. :)

2020. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
15 éve megszakításos módszerrel szeretkezünk, és sosem estem teherbe. Sokszor van amikor a 1-2-3 szex között csak 10 percek telnek el. Szóval nem hiszem, hogy az előző jól tudja. Attól, hogy második vagy harmadik szex még nem biztos hogy van előváladékban ondó
2020. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
3# De, jól tudom, csak az emberi test nem gép, hogy mindenkinél minden ugyanúgy működjön. Van gyereked amúgy? Ha nincs, lehet nem is lehet közös gyereketek a pároddal. Elég összetett dolog a teherbeesés folyamata, nem csak szexelünk és hopp ott a gyerek biztosan.
2020. ápr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Lehet olvasgatni. Önmagában az előváladék nem tartalmazhat megtermékenyítésre elegendő spermiumot, viszont ha már előtte elélvezett a férfi, kiürítheti a hugycsőben maradt spermiumokat. Ez még mindig nagyon kevés, de így már van esély a teherbeesésre. Hátha ígymár érthető. Az, hogy esély van rá, nem jelenti azt, hogy be is következik mindenkinél.

2020. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Van akiknek 20 évig megy, amikor akarnak babát, akkor meg sikerül..

Barátaink 18 évig csináltàk. 3 gyermekük van.. erre 46 éves fejjel besikerült..

Csak megszakítottak világ èletükben

2020. ápr. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A 2 gyerek közt 5 évig igy védekeztünk, csak akkor lettem ujra terhes, amikor belém élvezett a parom. Most már gyógyszert szedek, de már nem is akarunk több gyereket.
2020. ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Mi is megszakítással “védekezünk” már 7 éve. Az első gyerek előtt 4 évig, az első és a második gyerek között pedig 3 évig. Soha nem volt “baleset”. Én is annyit olvastam, hogy a megszakítás milyen veszélyes, stb. , hogy már azt hittük van valami eü problémánk. (persze veszélyes is ez a módszer, ha az ember alkalmi vagy friss kapcsolatban alkalmazza, de mi úgy voltunk vele, hogy házasok vagyunk, ha véletlen becsúszik, az sem gond).

Aztán amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, mind a kettő az első éles hónapban összejött.

2020. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Megszakítással védekezünk, nagyon aktív a szexuális életünk. Csak akkor lett belőle terhesség, amikor akartuk, hogy legyen.

De tisztában vagyunk a veszélyével, ha valami oknál fogva becsúszna se pánikolnánk be.

Alapvetően úgy gondolom Inkább emberi hiba ha becsúszik, nem a csillagok együtt állásáé.

2020. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
12 éve megszakítással védekezünk. Soha nem volt akaratlan terhességem, egy lányom van, őt tudatosan terveztük és a második hónapban össze is jött. Ez szerintem azon múlik, hogy a férfi mennyire figyel oda magára és mikor veszi ki.
2020. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!