Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok még egy halvány csíkot?

Ti láttok még egy halvány csíkot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korai volt a tesztelés, de két napja szúrkál a hasam alja és a petefészkeim. A mellem megvan duzzadva, és úgy fáj, mint amikor szoptattam az elején. Reggelente mindjárt megjön érzésem van,és a derekam is fáj. Esténként enyhe hányingerem van, és tegnap délután annyira fáradtnak éreztem magam, hogy simán aludtam két óra hosszát.

Menszi előtt sem a mellem nem fáj, és a hasam sem szokott.

10.dpo a mai nap. Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt, akkor már nyúlós nyákom volt.

Ha nem jön meg, legközelebb csak 4 nap múlva tesztelek.

Ezt csak a tünetek miatt csináltam.


[link]


2020. ápr. 17. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szemészet!
2020. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D oké


Én negativnak mondanám. Egy tünetet sem mesélek be magamnak, sőt meg sem fordult volna a fejemben h ennyivel hamarabb teszteljek, de tenyleg furán éreztem magam a napokban.

2020. ápr. 17. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a legnagyobb jóindulattal sem látok rajta másik csíkot. Halványat se 🙁
2020. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én negativnak mondanám."

Na látod, megy ez! Sajnálom, hogy nem jött össze.

2020. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív. Még bármi lehet, drukkolok!
2020. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig látom a 2.csíkot,de ezen semmit!Ha meg vakulok akkor sem.Tünet ilyenkor még nincs,nem tudom miről beszélsz?!
2020. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem látom amit te. Egyébként nekem a 11. Dpon volt először nagyon nagyon halványan pozi a tesztjeim, de szégyelltem bárkiknek is mutatni, annyira halvány volt. Szerintem ha van is baba, korán van még tesztelni, és örülni is még.
2020. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen semmit nem látok. Én is ilyennel teszteltem 11.dpon, mert furán émelyegtem egész nap (ilyen előtte soha nem volt max másnaposan XD) nekem extra halvány volt, de még az is egyértelmű volt a gyakoris közösségnek, hogy pozi lesz.


Ettől független lehet pár nap múlva pozit fogsz tesztelni és még is terhes leszel, de ez tényleg negatív.

2020. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Bizom meg benne h pozi lesz 4 nap mulva
2020. ápr. 17. 13:12
 10/10 anonim válasza:
Szia :) én még ezt határozottan negatívnak látom, türelmesnek kell lenni, hátha megjelenik a szégyenlős második is :))
2020. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!