Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelés. Kinek van...

Jóstesztelés. Kinek van tapasztalata? Negatív ovuteszt, halvány pozitív hcg?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Pár nappal ezelőtt halvány pozi lett a hcg teszt, viszont az ovuteszt reggeli pisiből az elmúlt 3 napban teljesen ugyanolyan halvány, semmit nem erősödött.

2020. ápr. 6. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindenkinek lesz magas lh szintje terhesen.


Ha pozi lesz az ovu teszt mensi előtti nap szinte biztos, hogy baba van. Viszont a terhesség esetén nem biztos, hogy pozi lesz az ovu teszt. Nincs oda vissza működik szitu.


Nekem pl mikor terhes lettem nagyon erős pozi lett az ovutesztem is...amúgy meg csak halvány kétcsíkos szokott lenni (negatív)


Neked a hcg teszt pozi, tehát terhes vagy. Az ovu tesztnek nem kell pozinak lennie :)

2020. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljes mértékben csak a gyártótól függ, hiszen az, hogy reagál-e a hcgre, azt semmi más nem befolyásolja, csak az ovu teszt maga.
2020. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a HCG száradási csíkios, az LH-nak erősödnie kellett volna. Később csinálj új HCG tesztet.
2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csináltam. Egy kevésbé érzékeny hcg-t. Szintén csíkos 😊 úgyhogy megdőlni látszik ez a jósteszt dolog..
2020. ápr. 6. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglátjuk.
2020. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Miért dőlne meg a jósteszt? Egyáltalán nem mindenkinek mutatja a terhességet... ez nem kötelező dolog.. csupán annyi biztos, hogy akinek az LH teszt pozitív ciklus végén az terhes.


De ez mondjuk a nők 10%-a akinek kimutatja az lh teszt is. Létező dolog, csak nem mindenkinek :D

2020. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lh-szint valtozik terhesen, hanem az lh-reagens keresztreagal a hcg-vel.

Tehat a hcg-t mutatja ki az lh-teszt is. Lehet, hogy olyan faja reagens van a teszten, ahol nem jatszodik le ez a keresztreakcio.

2020. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!