Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 3 nappal voltunk...

Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt lehet esély?

Figyelt kérdés
Sajnos bizonyos dolgok miatt meg kellett szakítani a kétnapontai együttléteket, hőgörbe szerint 18-19 ciklusnapon volt ovum és csak a 16. ciklusnapon voltunk együtt. Engedjem el vagy lehet, hogy az még jó lehet?

2020. ápr. 18. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szexrljetek akkor amikor jólesik, ne parancsszóra...
2020. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor szoktunk, mikor kedvünk van, mem parancs szóra
2020. ápr. 18. 09:22
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Ja látom... Aki a naptárba meg a hőmérőjébe van belebolondulva az hogyan élvezheti ki az együtt töltött időt? :(
2020. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egyik ismerősöm a ciklusa 1. napján történt együttlétéből most 4 hónapos terhes (amit ha nem az ő szájából hallok, el se hiszek), akkor te is lehetsz terhes. :) Nem vagyunk gépek, sose tudni mikor jön össze! :) Lehet hülyeség, meg azért mert én is annyira akarok gyereket, de kipróbáltam a Jónás naptárat. :D :D Ez az első hónap, hogy a Jónás naptár szerinti időben is voltunk együtt, amikor már elvileg nem volt peteérésem, hát majd kiderül bő egy hét múlva. Ha szeretnél, keress rá, ártani nem ártasz vele.
2020. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedves hozzászóló aki a parancsszoval jott.. neked miert nem mindegy h odafigyel erre vagy sem? Honnan tudod miota probalkoznak? 5 evig is lehet probalkozni ugy h az ember meg csak utana se olvas, ahhoz is lehetne gratulalni. 2 veglet van, az egyik aki igy ragorcsol, higy feltolti ide meg a negativokat is a nem letezo pozi tesztrol, es a masik aki meg 5 ev utan felteszi a kerdest, hogy ja hat mensim sincs soha de 5 eve probalkozunk mi lehet a baj?

A honerozessel alapveto problemakat siman ki lehet szűrni, orvosok is ajanljak. Barátnőm a gyogyszereit igazitja hozza, azota jol van. Szoval pont emiatt nem kene szerintem lehurrogni senkit.

Higy a kerdesre is valaszoljak... a katonak akar 3-4 napig is eletkepesek lehetnek, de az atlag 2 nap.

2020. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez a 20.próbálkozós hónapunk. Ovutesztet már nem használok, nagyon rágörcsöltünk tőle. A hőmérőt pedig az orvos is kérte és én is hasznosnak tartom. Nem gondolom, hogy emiatt ráfeszülnénk. Feltettem egy kérdést, mint sokan mások és nem kioktatást, hanem választ szerettem volna.


Többieknek köszönöm

2020. ápr. 18. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,18.napon volt ovu a högörbe szerint,és utoljára a 16.napon tudtunk együtt lenni.hát remélem sikerül mindkettönknek
2020. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Drukkolok :)) hol tartassz?
2020. ápr. 18. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:

ovu teszt szerint ciklus15.napon volt pozitiv,tehát 16.napon volt ovulávió.

Hőgörbe a 18.napra huzta be. Ma dpo 5.en vagyok hő szerint.Azóta36,7körül marad a hőm fent.

16.napon voltunk együtt akkor.hát nem tudom melyiket vegyem alapul. majd kiderül, de reménykedek hogy elég volt

2020. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es vagyok. Mi ujság nélad kérdezö?

Ma vagyok dpo 10.en

Hőm három napja 37,1

Néha szurkál a hasam olyan mindjárt megjön érzéssel, a mellem összement és nem is érzékeny.az biztat csak hogy még fent van a hő.

Tesztem negatív de még korai is volt

2020. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!