Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 3, és ovu után 1...

Ovu előtt 3, és ovu után 1 nappal voltunk együtt a párommal, sajnos pont akkor nem tudtunk. Van valaki köztetek, akinek így sikerült?

Figyelt kérdés

Ez az első próbálkozós hónapunk, de sajnos nem éppen úgy alakult ahogy kellett volna, szóval nagy reményeket nem fűzök a dologhoz, de azért ott motoszkál, hogy hátha. Elég korai a kérdés, mert 15-ére nem várom. Csak érdekelne, hogy kinek kb hogyan sikerült:) 3 hónapja szedem a dm mama vitaminját, szerettem volna feltölteni a szervezetem mielőtt nekilátunk a dolognak.

Az rosszindulatú válaszokra nemigazán vagyok kíváncsi ;)

Köszönöm 😊


2020. jan. 5. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi is pont igy voltunk együtt ovu elott 3 és ovu után 1 nappal voltunk együtt 😃😃😃 csak en 14re nem várom 😊😊 együtt izgulhatunk ☺☺ drukkolok 💞
2020. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig életképes a spermium, szóval előfordulhat hogy sikerült, csak ne stresszelj rá🙂 drukkolok
2020. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek, csak reménykedek ☺️ bár szerintem kicsi az esèly, azért motoszkál a gondolat. Köszönöm a válaszokat! Kedves Első, drukkolok Nektek! 😘😘
2020. jan. 5. 13:50
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Én anno olvastam olyat, hogy az ovu napján már mondhatni késő próbálkozni, mert a spermiumoknak eltart egy ideig (kb egy napig?) amíg eljutnak a petevezetőbe a randira, szóval érdemes inkább előtte pár nappal próbálkozni (ugye már említették, hogy 5 napig életképesek), hogy addigra biztos ott "várakozzanak" páran. Nem emlékszem már, hol olvastam, nem is biztos, hogy megbízható forrás volt, viszont az tény, hogy ha 3 nappal ovu előtt voltatok együtt, az még hozhat eredményt bőven :) Szurkolok nektek!


Amúgy az elején mi is próbáltuk így kiokoskodni, hogy mikor a legoptimálisabb együtt lenni, aggódtam én is ugyanígy, hogy vajon pont jókor volt-e meg nem túl korán-nem túl későn, úristen ovu napján pont kimaradt, satöbbi, és nem is jött a baba. Amikor áttértünk a fixen kétnaponta együttlétekre, mert hiszen így biztosan lesz egy olyan időszak, amikor pont termékeny állapotomban talál be, akkor jártunk sikerrel elég hamar. Szóval ezt csak azért mondom, mert nálunk sok stresszt levett a próbálkozásról ez a fajta rendszer, nem voltunk úgymond kényszerítve, hogy márpedig azt mutatta az ovuteszt, hogy, és akkor most kötelező együtt lennünk, mert így elengedtük az időzítést, ez a kétnapi együttlét amúgy is a habitusunkhoz sokkal jobban igazodott, és így rögtön a második ilyen hónapban már teherbe is estem. Ha esetleg a jövőre nézve úgy érzed, hogy segíthet :)

2020. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi most úgy voltunk együtt hogy az ovulacio elott 1 és 2 nappal, ovulacio napján ketszer is, utána is (tudom az mar nem számít) es ma megjött.

Szoval ez is olyan hogy valakinek sikerül valakinek nem.

2020. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze tudom, minden ciklus más, mindenki szervezete más, nem is görcsölök rá. Párom pl nem is tudja mikor van ovulációm, nem szeretném hogy azt érezze hogy kényszer, hogy pont akkor, vagy bármi, és szeretném ha ez így is maradna. Onnan tudom csak viszonyítani, hogy ovulációkor nagyon fáj a petefészkem, sokáig azt hittem felfáztam, aztán kezdtem odafigyelni a ciklusaimra. Ennek ellenére, hogy érzem, akkor vagyunk együtt amikor éppen jól esik, nem feltétlenü akkor amikor "kell". Úgyis akkor jön a baba, amikor ő akar, felesleges erőltetni. Egyenlőre ezen a véleményen vagyok, aztán kitudja hogy állok hozzá, ha X időn belül sem sikerül
2020. jan. 5. 17:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Hanyadik dpo-n vagy?
2020. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még csak az 5. nap
2020. jan. 6. 08:55
 9/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Na mivan veled érzel valami furat? Én még semmit fekszek tesztelni sem merek

Izgulok 😄😄

2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*még semmit nem ÉRZEK**
2020. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!