Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után teherbe esés?

Szülés után teherbe esés?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. A szülés után kb 8 héttel jött meg először. Pontosabban sajnos már nem emlékszem. Azóta nem volt menzeszem. A kérdésem az lenne hogy lehetséges a szülés után kis időre újból teherbe esni? Amúgy azóta nem védekezünk. Hozzateszem ha jönne meg egy baba sem lenne gond úgyhogy nem vagyunk felelőtlenek.
2020. ápr. 18. 12:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak sikerült kereken 12 hónap van ocsem és köztem.

Nem lehetett könnyű neki azt már látom egy gyerekkel

2020. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Es épp ez az. Innentől mindenképp védekezni fogunk. Nem lenne baj ha jönne a tesó de nem tudom hogy látnék el két kisbabát úgy hogy a párom folyton dolgozik. Azt is olvastam valahol hogy a szervezetnek regenerálódnia kell, ehhez természetesen időre van szükség és a női test nem arra van teremtve hogy egyből ismét megfoganjon a baba. És ezáltal állítólag a magzat nagy eséllyel beteg lenne valamint nem kapna meg a szükséges tápanyagokat. Nem tudom hogy ez igaz e, de valamilyen szinten logikus....
2020. ápr. 18. 12:22
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül lehesz terhes, a gyerek meg elveszi, ami kell neki. Ha nem akartok kistesót, akkor védekezni kell, hacsak nem vagy máris terhes!
2020. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Várok még 2-3 hetet és tesztelek egyet. De valószínűleg a hormonhaztartasom meg nem állt helyre.
2020. ápr. 18. 12:53
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne lehetséges...? Még az is előfordulhat, hogy meg se jön, mert az első peteérés az első menzesz ELŐTT van 2 héttel kb.
2020. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is simán lehetsz. Nekem például ahogy először megjött onnantól rendszeres volt, elképzelhető, hogy Neked is az lenne.

Szoptatsz? Hátha az miatt nem jön meg..


Szorítok, hogy úgy alakuljon, ahogy a legjobban alakulhat! 🤞

2020. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szia! Igen szoptatok. Örülnék ha lenne egy kislányom is viszont segítség nélkül munka mellett ket kisbabaval nem hiszem hogy elbirnek. Jobb lenne ha a fiam már legalább 2 lenne mire megerkezik a tesó. Úgyhogy innentől biztosan védekezünk. Remélem még nem túl késő...
2020. ápr. 18. 14:00
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szépen leírtad a véleményemet, az emberek nem képesek az állandó szaporodásra, mint a nyulak, kell némi regenerációs idő, nem hiszem, hogy a babának lesz baja, neked lesz tőle bajod. Nem értem miért nem védekeztek. Teherbe tudsz esni szülés után is.
2020. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoptatsz és megjött már, akkor maga a szoptatás miatti fogamzóképtelenség nem áll fenn.

Nekem addig nem jött meg, míg szoptattam. Nem is védekeztünk. 16 hónapig szopott a fiam, csak az elválasztás után jött meg.

2020. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!