Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy van ez?

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Heti több védekezés nélküli együttlét utàn,(termékeny napokon is),mégsem vagyok terhes? Kicsit csalódott vagyok.Ha tudtam volna,hogy nem is olyan könnyű teherbe esni,legalább nem idegeskedtem volna magam halálra egy-egy védekezés nélküli (megszakításos) együttlét után a húszas éveim környéken.Mekkora az esélye,hogy meddő vagyok? Mennyi idő elteltével kell szűrésre menni? Illetve mekkora az esèlye,hogy menstruàlok,mégis terhes vagyok?
2020. ápr. 18. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden hónap egyforma van hogy egyszer egyszer kimarad egy peteérés még egy egészséges szervezetben is. Meddőségi vizsgálat egy év próbálkozás után szokott lenni de ha aggódsz hamarabb is kivizsgáltathatod magad.
2020. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az esély minden hónapban 20-25% illetve egy éven belül 85%. Egy év után érdemes orvoshoz fordulni ha addig nem jön össze a baba.

Probléma pedig 50-50% hogy kinél van, nőnél vagy ferfinél.

2020. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz mellett ritka ha valaki terhes.
2020. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk, nem robotok.
2020. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi ugye mostanában gyakrabban vagyunk együtt,mint egyébként.Amikor dolgozunk,,havi 2-3 alkalommal vagyunk együtt.Ha ilyen esetben elmegyek meddőségi vizsgálatot kérni,nem fog kinevetni az orvos,hogy “mégis mit várok ilyen kevés együttlét után?”...A párom ilyen téren nagyom spirituális,szerinte majd jön,ha jönnie kell.De félek,hogy ilyen nincs...csak bemagyarázás
2020. ápr. 18. 16:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a Te embered 😂😂😂 mindig iszonyuan figyeltem, hogy ne “tortenjen baleset”! Modt mikor babat szeretnenk, 7. Honapja nem sikerul, pedig kb mint a nyulak! 1 ev utan jonnek a vizsgalatok! Elso az volt nekem is, hogy nogyogyaszati vizsgalat, ott minden teljes mertekben rendben, fix 26 napos ciklusok, erzem a peteérést is megsem sikerul :(
2020. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a havi alkalmak száma a lényeg, hanem inkább az időzítés. En pl. masodik hónapban terhes lettem, úgy hogy abban a hónapban a peteeres körüli napokban egyszer voltunk csak együtt, de pont jókor ugy tűnik. Amúgy ha jókor vagytok is együtt, akkor is csak 20%az esély teherbe esni, ha mindketten egészségesek vagytok. 35 éves kor alatt 1 év próbálkozas után javasolják a vizsgálatokat.
2020. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem is 26 naposak a ciklusaim...anyukám szerint az a baj 🤣😭
2020. ápr. 18. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb nődokihoz járok pesten, pénzt nem sajnálva, szerinte a 26 napos ciklus gyonyörű, beleértve a szerveimet is! Mégsem sikerül
2020. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok és 9-es! Én a 7 honap alat mar mindent probaltam! Idozitest, 2 naponta sex, 1 naponta sex, egesz honapban!!!!
2020. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!