Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy van ez?

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Heti több védekezés nélküli együttlét utàn,(termékeny napokon is),mégsem vagyok terhes? Kicsit csalódott vagyok.Ha tudtam volna,hogy nem is olyan könnyű teherbe esni,legalább nem idegeskedtem volna magam halálra egy-egy védekezés nélküli (megszakításos) együttlét után a húszas éveim környéken.Mekkora az esélye,hogy meddő vagyok? Mennyi idő elteltével kell szűrésre menni? Illetve mekkora az esèlye,hogy menstruàlok,mégis terhes vagyok?
2020. ápr. 18. 16:32
1 2
 11/16 Bogus20 ***** válasza:
100%
Mérjetek hőmérsékletet, nekem nagyon bejött ilyen esetekre. Mert ha vérzel és lemegy a hőmérsékleted, akkor az menstruáció, ha vérzel és fent marad, lehet csak terhesség alatti vérezgetés. Persze az a legjobb ha fent marad a hő, sőt még feljebb is megy és nem vérzel, mert akkor nagy valószínűséggel összejött!
2020. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hergeljétek magatokat, 7 hónap teljesen átlagos. Mi a nagylányunkra 6 évet vártunk, na az sok volt. Spontán fogant egyébként, szóval a reményt sose adjátok fel.
2020. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos nem fogok 6, de még 2 évet sem várni! Valami oka biztosan van, hogy nem sikerul?!/
2020. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Mikor figyeltük-akartuk nem sikerült hónapokig. Mikor elengedtem, hogy vissza állok gyedről munkába, azonnal sikerült.

Négy terhességen vagyok túl. Első háromnál min. 2 hónap-max. 7 hónap kellett, majd a negyedik, egyetlen egy védekezés nélküli sexből megfogant.

Így azt tanácsolom akármennyire is nehéz, engedd el a témát, legalább addig meg nem lesz az egy év. Ne méreges, koncentrálj másra!

2020. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocsi

Így azt tanácsolom akármennyire is nehéz, engedd el a témát, legalább addig amíg meg nem lesz az egy év. Ne méregess, koncentrálj másra!

2020. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem aki babat akar, nem lehet elengedni, nem figyelni ra... nekem is a 7. Honapom, mindig elengedem, jon ha akar... erre ovu utan egy hettel mindenfele tunetem van... ha akarom, ha nem
2020. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!