Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt héten voltam egy...

A múlt héten voltam egy fiúval Majdnem Meg történt. Csak kicsi volt neki és nem tudta el venni a szüzességem?

Figyelt kérdés

De éreztem miközben bennem volt hogy talán az elő váladék. Belém ment

Nem lehetek terhes ugye?

Vegulis még szűz vagyok

Nem vette el


2020. ápr. 19. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kislány te jól átverted magad. Ha benned volt, már nem vagy szűz. De legelabb beléd ment el, biztos ami tuti. Lehetsz terhes, igen. Hányadik ciklusnapon voltatok együtt? Vagy ilyet ne is merjek kérdezni, mert azt sem tudod, hogy miről beszélek? :D
2020. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy egy igazi troll vagy, vagy az élethez is ostoba.
2020. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

#12


Egy ostoba troll. Nemhogy kukit, de semmit sem látott még. A válaszokat meg törölteti, mert a tananyag kevés. Már a nevét is levetette.

2020. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De igen, lehetsz terhes. De miert nem védekeztek? Meg van tiltva? Ha terhes leszel akkor gratula, egy emberi élet veszett oda az 0stobaságotok miatt. (feltételezem hogy nem akarod megtartani)
2020. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!