Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruaciom most esedekes...

A menstruaciom most esedekes a napokban! A mult honaphoz kepest 1 napot kesik! Mind barnaztam, abba hagyott, a tegnap kicsi vert is lattam, mara elmult! Meg szokott kesni! De akkor most mi volt az a verzes? Megfog jonni a napokban hamarosan?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barnázás azt jelenti, hogy megjön.

Lehet, hogy baba van a dologban, és azt jelenti, épp most ágyazódik be/vagy valami nem oké.

Csinálj egy tesztet, ha negatív, sem zárható ki a terhesség, ez esetben pár napot várj vele és ismételj (ha nem jön addig meg), mert még lehet, korai a teszt, nekem pl. két napra a nemvárt után mutatta ki.

2016. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ilyen volt a múlthónapom. 1 hétig barnáztam 2 naponta. Egyik nap volt,másik nap nem. A 7.napon teljesen olyan érzésem volt,mintha menstruáltam volna és elmúlt volna... Aztán a 8.napon vér formájában megjött teljesen. Doki semmi rendellenességet nem talált,aztmondta néha belefér a "nem megszokott".
2016. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ertem hat akkor hamarosan megjon biztos , mert megint kezdek latni valamit :( sajnos akor nincs baba
2016. jan. 18. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ebben a hónapban. Végül 5 nap késéssel megjött úgy ahogy szokott. Soha nem jártam még így, már kezdtem örülni hogy végre sikerült a baba. 😢
2016. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meg nem jott meg ! teszteljek vajon ? kimutassa vagy meg nem ?
2016. jan. 23. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Teszteltél végül?Ha még nem akkor szerintem egy próbát megér!legalább tudni fogod,hogy mi a helyzet!Drukkolok nagyon!Írj!!
2016. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen , de negativ lett! es meg nem jott meg , de azert meg mindig latszik valami ! szerintem idovel megjon lassan .......
2016. jan. 24. 14:00
 8/11 Httimi válasza:
En is igy vok! Ket napja kesik de barnazgatok, bar mar par napja h elojon h eltunik. Talan most erosodik? Teszt negativ, pedig nem szokott kesni, a hasam viszont puffad es szur. Lehet baba?
2016. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem meg nem lett baba ,.. szoval nem tudom ....
2016. máj. 31. 09:53
 10/11 Httimi válasza:
Szia, tegnap este teszteltem es halvany pozi, reggel ismetelek. Sztem te is tedd az!
2016. jún. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!