Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek vagy ez nem...

Reménykedhetek vagy ez nem normális ébredési hőgörbe?

Figyelt kérdés

Mensi elott kezdtem el mérni akkor szépen fennt is volt és az első napjan le is esett aztán az átlag 36.4 volt, most a termékeny időszakban szépen le is esett ahogy "elő van írva" viszont az átlagot magasságot se akarja elérni. Lehet nem volt tüszőrepedés? Vagy az is lehet csak én gondolom túl és mégis van remény?


[link]


2020. ápr. 20. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra ez elég egyértelmű "nem". Szerintem nem volt meg a repedés. 4 napig alaphő fölött kellene lennie. Az, hogy nincs, azt jelenti, hogy nincs progeszterontermelés, ami megemelje a hőt.
2020. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem olt tuszorepedes.
2020. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem repedt még meg az eddigi hő alapján. A leesés teljesen lényegtelen, az lenne a fontos, hogy minimum 4-5 tizeddel alaphő fölé menjen tartósan, akkor igazolt a tüszőrepedés és a megfelő progeszterontermelés. Most leesett és visszament alaphőre, egyelőre ennyi látszik a görbéből.
2020. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De lehetséges még hogy meg fog repedni? Vagy ki is maradhat ebben a ciklusban?
2020. ápr. 20. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy még megreped, de nem is túl valószínű. Ha 2-3 ilyen ciklusod is van, mindenképp keress efy jó endokrinológust. Progeszteron hiány miatt van, annak pedig több oka is lehet.
2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hany naposak a ciklusaid? Ha 33-35, lehet meg negreped, vagy ma repedt.
2020. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Átlag 30 napos de volt már 37 meg 27 napos ciklus is
2020. ápr. 20. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szépen írták, vagy ma repedt, vagy nem fog, vagy csak később, mindenképp hosszabb ciklusra számíts. Alaphő felett kell legyen jól működő progi esetén ami az ovu előtti napok átlaga. Neked ez 36,4.


Nem kell 4-5 tizeddel legyen magasabb, csupán magasabban legyen. (Nekem csak 2-3 tizeddel volt még is terhes voltam :) )

Drukkolok, hogy emelkedjen. És ma legyetek együtt biztos ami biztos!

2020. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégis reménykedhetek még, köszönöm a válaszokat 😇
2020. ápr. 20. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult mára? :)
2020. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!