Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pete érés után 2 nappal...

Pete érés után 2 nappal hőeses? Ez normális? Hőgörbe lent

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 6. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 29-én volt peteérésed vagyis nem esett le a hőd a 2. dpo-n. Most vagy a 9. dpo-n, elvileg a 14.-en már tesztelhetsz, ha akkor is fent lesz a hőd!
2018. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt pozitív az lh teszt, csak nov 4-en tegnap előtt akkor mit kell nézni már nem értem?!
2018. nov. 6. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden nap egy időben mérsz? Hol mérsz?
2018. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap ugyanakkor hónalj mert tátott szájjal alszok néha allergia miatt eldugul az orrom
2018. nov. 6. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy volt egy spontán ovu amit nem jelzett a teszt?? Mert az összes naptár 29-re teszi az ovut. És ma leszakad az alhasam
2018. nov. 6. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt a gond! Azért olyan cikk-cakkos a görbéd, mert hónaljban mérsz! Vagy szájban vagy hüvelyben kell mérni! Itt mindent megtalálsz: [link]
2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 4-e óta pozitív az ovu teszt

.. Az sem lehetne...

2018. nov. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!