Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre pozitív lett a teszt,...

Végre pozitív lett a teszt, amit már nagyon-nagyon vártunk! Hétfőn megyünk első vizsgálatra, de van valami ami miatt kicsit feszélyezve érzem magam. Nem kell kellemetlenül éreznem magam?

Figyelt kérdés
Amióta babás lettem, folyamatosan folyásom van. Testápoló szerű, annál talán kicsit hígabb, de elég sok. Olyan kínosan érzem magam így vizsgálat előtt. Engem abszolút nem zavar a vizsgálat, még soha nem mentem úgy, hogy idegeskedtem volna, de most kicsit kínosnak érzem. Más is így van ezzel?
2008. nov. 22. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, ez természetes, a terhesség alatt megnő a folyás mennyisége, meghát pont a nőgyógyászod az, aki előtt ezt egyébként sem kell szégyenlened

boldog babavárást:)

22hetes kismama

2008. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt tudom javasolni, hogy vigyél magaddal intim törlőkendőt és a vetkőzőben úgyis van időd, törölközz meg vele a vizsgálat előtt. Többet nem tudsz tenni, de nem kell kellemetlenül érezned magad emiatt, ez természetes... nincs kellemetelen szaga, meeg nem fertőzés, ez van.. De ezzzel a doki is tisztában van nyugi!

ÉS GARTULÁLOK!!!

2008. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :) Igazság szerint, már alig várom a vizsgálatot, csak ez az apróság zavart, de így nyugodtabban megyek! :)
2008. nov. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!