Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MOst 2-szorra maradt ki, az...

MOst 2-szorra maradt ki, az első kimaradás után 2 tesztet próbáltam, melyek negatívak lettek. Nem tapasztalok semmit, minden normális, lehet az mégis, hogy a tesztek ellenére terhes legyek? Tévedhet a terhesség elején a teszt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 22:59
 1/2 Manka68 ***** válasza:
Csak a legelején tévedhet, ha korán teszteltél. De ha kimaradás után több nappal teszteltél, az már elég tuti sajnos. Valószínűleg rendetlenkednek a hormonjaid, menj el dokihoz.
2011. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Illő lenne felkeresned egy orvost. Én már biztosan mentem volna, mert ez egyáltalán nem normális, főleg ha nem terhesség miatt maradt ki.
2011. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!