Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete volt az aktus, nem...

2hete volt az aktus, nem vedekeztunk de nem elvezett belem. Ma csinaltam egy tesztet de negativ lett,5nap mulva jon meg a menstruaciom megnyugodhatok szerintetek? (Tudom felelotlenek voltunk nem kerek serto kommenteket! )

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban meg fog jönni, akkor nincs ok az aggodalomra. Valószínűleg a teszt is megbízható, de ha esetleg mégsem jön meg, mindenképpen csinálj még egy tesztet.
2020. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hét után kb ki sem mutatja a teszt..
2020. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan tesztet vettem ami a Nagyon korai terhesseget is kimutatna.
2020. ápr. 24. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem késik, vagy még nem jön, biztosat nem tudhatsz. De ha megjött rendesen, utána megnyugodhatsz.
2020. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan teszt ami megbízhatóan 5 nappal korábban kimutat egy terhességet. Nem biztos, hogy akkor volt pete érésed amikor te gondolod. Majd ha késik pár napot és akkor is negatív akkor már azért biztosabbra vehető az eredmény...addig biztosan nem.
2020. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek teszteltél, amikor még nem késik?
2020. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem nyugodhatsz meg. Majd ha rendben megjön a menstruációd. Nagyon hamar teszteltél, simán adhatott fals negatív eredményt a teszt.
2020. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom nem sokat jelent, de utana olvasgattam jobban nagyon feszult allapotomba vagyok mostanaba igy kialakulhatott nalam nagy valoszinuseggel a PMS nem birok felkelni az agybol ugy gorcsol a hasam ugy erzem meg fog jonni
2020. ápr. 25. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:
(16 eves vagyok, nem olyan regen vesztettem el!)
2020. ápr. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!