Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi nyomás érzése terhessé...

Hüvelyi nyomás érzése terhességnél vagy beágyazódásnál?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 28 naposok, ma kellene elvileg megjönnie. Gyakorlatilag remélem, hogy nem fog. A peteérésem vhol középidőben volt, viszont 3-4 napja iszonyatosan bedurrantak a melleim, nagyon fájnak, a méretük is megnőtt, nem úgy ahogyan menzi előtt szokott. Éjjel elkezdett a méhem görcsölni, szakaszosan, és reggel óta nagyon kellemetlen nyomást érzek a hüvelyemben.

Az előző terhességemnél is csak a mellfájdalom volt a tünet, és kimaradt menzesz után napokkal lett pozitív a teszt.

Érzett vki ezekhez hasonlót már? Mennyire esélyes a baba szerintetek? Csak tapasztalatokat szeretnék kérni, tudom, hogy nem láttok belém... 🙂😊


2020. ápr. 25. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj ha nem jön meg. Amiket felsoroltál premens tünet mind.
2020. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Hüvelyi nyomást nem éreztem soha, pedig már nekem is van egy gyerekem.
2020. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!