Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit lehet hülyének fogtok...

Kicsit lehet hülyének fogtok nézni, de szerintetek ez a terhességi teszt pozitiv vagy negativ? Mintha latnék halvány masodik csikot de lehet kaprazik a szemem mar 3. napja kesik es az aktus mar 3 hete volt

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 12:40
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek? Az ilyen felezo csik szerintem vagy nem tudom de a masodik csiknak nem ott kell lennie szerintem

2020. ápr. 26. 06:21
 32/38 A kérdező kommentje:
A masodik kepnel az a felezo csik vagy micsoda nem minden pozicioba lathato ahogy az elso kepen sem
2020. ápr. 26. 06:40
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez egy full negatív hibás teszt... fehér a csík, nem jó helyen, az valószínűleg sérült. Nem terhes és pont.
2020. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az összes negatív!!!!
2020. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem az első is egyértelmű negatív..kár volt ennyi tesztet el tékazolni, inkább tartottad volna meg a következő hónapra.. vagy legalább várni 1 hetet ha addig se jönne meg.
2020. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Úgy sajnálom. Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd, de engedd el és ne kínozd magad tovább, mert teljesen egyértelmű negatív. Kívánom, hogy a következő hónap sikeres legyen!
2020. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Nagyon pozitivan csalodtam most, soha nem kertem meg innen velemenyt. Nagyon nagyon aranyosak vagytok, el kell fogadnom hogy ez negativ es bele lattam a tegnapiba es megkell nyugodnom mert soha nem fog igy megjonni

Csodalatos emberek vagytok ❤️ Koszonom mindenkinek

2020. ápr. 26. 13:37
 38/38 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy valakinek nem választódik ki a hgc... Megjött? Ha igen akkor tuti nem vagy az.
2020. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!