Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nappal aktus után ilyen...

11 nappal aktus után ilyen lett a tesztem? Normális ez másnak tök halvány még ilyenkor. Voltam dokinál és nem ikrek tehát egy babáról van szó. X epil a teszt és ha jól tudom 25-ös érzékenységű.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 23. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Azta mindenit!!!

De szép erős teszt

Nekem csak nagyon halvány lett és a nemvárt napján sem lett ilyen erős!!

Gratulálok a babyhez!!

Én Márc 6.-án megyek előszőr dokihoz

2014. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért 11 nappal aktus után elég furcsa, hogy egy 25-ös érzékenységű teszt ilyen erős legyen. Biztos nem voltatok hamarabb is együtt? Mert ha egy 25-ös teszt ilyen erős, akkor szerintem nem 11 nap telt el a sikeres aktust követően. Mert ilyenkor szerintem egy 25-ös teszt nem hogy halványan, még lehet semmilyen eredményt nem mutat. Legalább is nem szokott.

És ami nekem furcsa még, hogy 11 nappal aktus után még mit láthatott az orvos? Mert szerintem semmit. Vagy már több hét eltelt a teszt óta és utána voltál orvosnál, mert akkor nem kérdeztem semmit.:)

Mindenesetre gratulálok, ez szép, erős pozitív teszt!:)

2014. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk előbb együtt lenni a munka miatt,így is azt hittem hogy kicsúszunk az időből.Ez a nem várt után 3 nappal volt(a teszt) és rá 2 napra mentem dokihoz.Akkor látott egy kialakulóban lévő petezsákot.
2014. febr. 23. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Na hát akkor teljesen más a helyzet ,ha ez a teszt a nemvárt után 3 nappal készült!??

Mert hogy azt irtad hogy ez a teszt az aktus után 11 nappal készült!?

Kicsi furi!

2014. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Készülhet ilyen! Nekem együttlét után 9 dpo-n már délutáni pisiből is halványan, de egyértelműen látható volt, két nappal később, meg ehhez hasonló! Pedig mi sem voltunk előtte együtt!

Gratulálok!

2014. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!