Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit?

Láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés
9 dpo delutáni! Nem érdekelnek a kritikák, barnáztam, furcsálltam, teszteltem!
2020. ápr. 25. 17:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%
Igen, látom a reagens helyét
2020. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a predictor kimutatta korán, hogy terhes vagyok, kb. mint most neked, de szerintem az enyém erősebb volt kicsit. Mármint a csík. És akkor pont nem barnáztam.
2020. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem várd meg a mensi idejét, akkor tesztelj.
2020. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
22%
Ez egyértelmű pozitív!Ne foglalkozz a sok iriggyel,vakok és rosszindulatuak.
2020. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
37%
Látszik a második csík! Szorítok!
2020. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha élőben rózsaszín akkor valószínű h korán teszteltél. 2 nap múlva csinálj megint.
2020. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi rosszindulatú embert egy helyen. Szörnyű!

Szerintem pozitív lesz! Nekem is így indult. Ez egy nagyon érzékeny teszt. Ha csálé ha árnyék lenne vagy a helye akkor nem tudtad volna ilyen jól fotózni. Minden jót!

2020. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Én. 9. Dpo-n delutáni pisiből, 5 perc eltelte után nem gondolom, hogy ez reagens lenne! Ha kémiai is lesz, “örülök” hiszen lélekben már az átjárhatóságira készültem, így viszont van remény, hogy átjárható vagyok! Most végre van legalább csak sejthető 2. Csíkom!
2020. ápr. 25. 19:11
 19/36 anonim ***** válasza:
65%

Bizony extra halvány pozi, bár bevallom 9.dpo-n barnázással én aggódnék... progi gond lehet, és ha eddig nem sikerült a baba, így érdemes lenne hormonpótlást kérni dokitól. Lehet ennyi a gond. Minden esetre szedjed az E vitamint meg a D vitamint. Két nap múlva tesztelj újra, ha erősödik is és van már orvosod telefonálj rá, hogy erősödik a teszted, de barnázol. E-receptet kaphatsz és kitudod váltani, ha kell a progeszteront.


Sok sikert, de még ne éld bele magad. Mensiig sajnos bármi lehet. Sokszor még utána is.


Drukkolok!

2020. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
21-es! Koszi a valaszod! Ebben a ciklusban kezdtem el az e-vitamint szedni es inofolicot! Azert teszteltem mert fura volt a barna, titkon beagyazodasrra gondoltam 🥺 egyebkent nem szoktam! Delelott volt nqgyon keves, azota egyaltalan nem!
2020. ápr. 25. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!