Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Ti is láttok...

Teszt kérdés. Ti is láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas már, sok kérdés van, de rápillantanátok, láttok halvány második csíkot vagy sem?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. febr. 19. 06:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
74%
Én nem látok.
2020. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsó képen mintha lenne valami. Elmaradt után teszteltél?
2020. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
70%

Semmit


De talán ha világítás mellett fotóztál volna...

2020. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Világítás mellett fotóztam, csak kicsit visszasötétítettem telefonnal, mert befénylett.


Nem kötekedést kértem, meg megjegyzéseket, ha nem látod, görgess tovább. Ezt minden rosszindulat nélkül írom



Másik válaszolónak: nem, 7-8dpo körül vagyok. Nem tudom pontosan, mert 30-35 naposak a ciklusaim, kiszámithatatlan, hogy mikor milyen hosszú, így az ovu időpontja sem biztos :)

2020. febr. 19. 06:48
 5/53 anonim ***** válasza:
63%

Annyira szeretem, hogy az összes tesztes kérdésnél rossz minőségű vagy sötét képek vannak.

Amúgy ezeken nem látok semmit!

2020. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Ja felveszed a telefon fényerejét maxra, rögtön nem lesz sötét. De látom megjegyzéseket osztogatni vagytok csak itt.


Engem nem ráz meg, ha mindenki azt írja negatív, azt elfogadom, ezen nincs mit veszekedni, mint ahogy a többi kérdésnél látom.


Viszont a megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

Egy vagy két csíkot láttok, engem az érdekel :)

Ha nem látjátok, abból sem csinálok problémát, következő tesztelésnél úgy is kiderül

2020. febr. 19. 07:26
 7/53 A kérdező kommentje:
Ha*
2020. febr. 19. 07:26
 8/53 anonim ***** válasza:
28%
2es vagyok, akkor ebből még lehet erős pozi is akár. Majd írd meg légyszi hogy alakult:)
2020. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem latok rajtuk semmit. Ha felveszem a telefonom fenyerejet, akkor sem.
2020. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
26%

Én ezt negatívnak venném a kép alapján, de a nagyon halványakat kb. csak élőben lehet látni. Ha te látod rajta, akkor reméljük, erősödni fog.

Egyébként én ilyen korán inkább Predictor Early-vel tesztelnék, mert ilyen korai kimutatásra kb. csak az az egyértelmű.

2020. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!