Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hét végére?...

Ki nem várja jövő hét végére? Esetleg utána egy két nappal? (május 2-5? )

Figyelt kérdés
Gondoltam itt összegyűlhetnénk 🙂

2020. ápr. 26. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/208 anonim ***** válasza:
100%

Ohh őszintén sajnálom! 🥺 (#9-es voltam.)

Nekem egy hét múlva kellene nem megjönnie.

7.dpo a mai, de valahogy a megérzéseim azt súgják, hogy ez a hónap sem a mi hónapunk.

Jövő hónapban meg nagy valószínűséggel nem lesz itthon ovu környékén a párom. 😞

2020. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/208 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( #8 vagyok. Szerintem sajnos nekem sem sikerült, a testhőm nagyon alacsony.
2020. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/208 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nekem semmi megérzésem nincsen most.

AT

2020. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/208 A kérdező kommentje:
29es gratulálok! 🤗
2020. ápr. 29. 13:16
 35/208 A kérdező kommentje:
K! Nagyon sajnálom 😕☹️
2020. ápr. 29. 13:17
 36/208 Stangli ***** válasza:
K nagyon sajnálom! :( írtad, hogy fiatal vagy és nem szeretnél hormont szedni. megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Amúgy hogy viseled a sok kémiai lelkileg?
2020. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/208 anonim ***** válasza:

19 (nem kisebbségi)

Nehezen viselem nagyon és a párom is. Az elsőről nem tudott csak utólag, de mondta hogy ahogy az öröm, a bánat is közös, úgyhogy mondjam el neki mindig

2020. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/208 Stangli ***** válasza:
Nagyon klassz, hogy ilyen társ van melletted! Nem gondoltam volna, hogy ennyire fiatal vagy, sokkal érettebben állsz a dolgokhoz. Meddig akartok várni a progi potlassal?
2020. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/208 anonim ***** válasza:

Az orvosom azt mondta, akkor kapok, ha egy hete késik és pozi a teszt.

Most érettségizek, mellette dolgoztam, most, hogy vége a sulinak, tudok többet dolgozni, több lesz a pénz, úgyhogy keresek majd egy jó magándokit, mert nekem gyanús az endo. Minden tünet egyezik..


Igazából a dokival közös megegyezés volt egy a dolog, hogy még nem hormonozunk, most inofolicot kell szednem 3 hónapig, utána vissza menni. Eddig (szeptemberig) peteérés sem volt, úgyhogy ez már fél siker.

Most ideköltöztünk anyósékhoz, újitjuk a házunkat, ha Isten is úgy akarja nyáron már költözünk be. Szerintem pszichésen is közrejátszik a sok stressz, szorongás



Ha gondoljátok, csinálhatunk egy csopit facebookon, nekem van már kettő és sokat számít, hogy ott vagyunk egymásnak

Imádom őket, mindig mellettem vannak és fordítva is, nem tudom nélkülük hogy bírnám 🙊🙈😊

2020. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/208 anonim ***** válasza:

Ki hogy van? :) Teszteltetek már?

9-es vagyok, Május 6-ai nemvarttal, 10. dpo-n.

Úgyhogy nekem meg korai a tesztelés, meg nem is érzek semmi különöset, ami arra sarkallna.

De többen írtátok, hogy erre a hétvégére nem várjátok. 😊

2020. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!