Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hét végére?...

Ki nem várja jövő hét végére? Esetleg utána egy két nappal? (május 2-5? )

Figyelt kérdés
Gondoltam itt összegyűlhetnénk 🙂

2020. ápr. 26. 20:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/208 anonim ***** válasza:

Gratulálok 29-es ☺️

Hát én nem bírnám ennyi ideig késés esetén meg pláne 🙈

Ok írok mindenképpen. Nem értem sikeresnek ezt a hónapot...

AT

2020. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/208 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most írok először. Én április 28-án nem vártam. Nem is jött. De a tegnapi teszt negatív. Így csak késik. Holnap veszek új tesztet és meglátjuk. Szurkolok nektek
2020. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/208 A kérdező kommentje:

Ó gratulálok az új pozitív tesztesünknek! 😍


Nekem ma alig látható rózsaszín valamim volt minden pisiléskor.. Derekam nagyon fáj bár az már egy hete.. Ami új az viszont ma délután óta hogy a cickók majd szét durrannak.. Az egyik pedig ég vagy nem is tudom..

Nem szeretném ha ez esetleg új menzis tünet lenne ezentúl 😥

2020. máj. 3. 23:37
 64/208 anonim ***** válasza:

Sziasztok 9-es vagyok. Ma reggel (12.dpo) csináltam egy 10-es érzékenységű Facelle tesztet, mivel nekem alapból 13 nap a lutealisom.

Sajnos negatív lett, így ezt a hónapot is elengedtem. 😔

2020. máj. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/208 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Negatív 😞

Kérdező, akkor még szurkolhatunk ebben a hónapban :)

Megy a drukk!!!

Írj majd. Mikor fogsz tesztelni?

2020. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/208 anonim ***** válasza:

AT voltam

Az lemaradt

2020. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/208 anonim ***** válasza:

9-es vagyok megint. Otthagytam a tesztet a fürdőben, visszafeküdtem. Mire lementem, pont beütött a nap. Ismét górcső alá vettem a napsugarak alatt, és mintha halványan lenne ott valami. Ez a teszt nem szokott szellemcsikos lenni, meg a reagens helye sem szokott rajta látszani. Próbáltam fotózni, de nem adja vissza nagyon, ezért negativba tettem a képet, de meg így is nagyon kell sasolni. Raneznetek?

[link]

2020. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/208 Stangli ***** válasza:

Szia 9-es látom mire gondolsz, de szerintem ez vagy negatív, vagy még negatív. Ugyanakkor teljes szívemből kívánom neked, hogy tévedjek és pár nap múlva forgatás és negatívba váltás nélkül ott legyen a második csík!

Ha érzékeny a teszt és nem időn belül nézted simán a reagens helye lesz. De ne legyen igazam!

2020. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/208 anonim ***** válasza:

9-es

Ezt még én is negatívnak mondanám, de ne törj le!!

Csinálj 2 nap múlva másikat. Erősödnie kell ha ez halvány pozitív ☺️

2020. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/208 anonim ***** válasza:

Próbálok nem letörni. Csak annyira rossz nekem most azt látni, hogy az ismerősi körben kb. mindneki babasodik. És vagy az a sztori, hogy elsőre-másodikra összejött, vagy megszakításos védekezés volt, és becsúszott.

Tudom a 3. havi próbálkozásunkkal és a 26 évemmel a kanyarba se vagyok itt sokakhoz képest, csak annyira várjuk már a kisbabankat. 😔

2020. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!