Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok ugye?

Ti is látjátok ugye?

Figyelt kérdés

Remegek, teljesen kész vagyok második csík is van és rózsaszín is, ugye ti is látjátok?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. ápr. 28. 07:02
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, vmi félreértés miatt le lettem tiltva, míg átnézték a kommentjeimet.


Péntekre nem várom, holnap csinálok egy predit, ha azon is ott a csík, akkor már hiszek neki


Igen, én vagyok a korántesztelős kérdező, de nem kötelező megnézni a kérdésemet, sem válaszolni nem kell rá, ha ez probléma :)

2020. ápr. 28. 11:46
 22/58 A kérdező kommentje:

Ilyen lett száradás után


[link]

2020. ápr. 28. 11:47
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Halványan, de ott van. Holnap-holnapután erősebb lenne. :)
2020. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem rosszindulatból kérdezem. Mire jó neked ez a korán tesztelés, ha aztán ennyire bizonytalan vagy az eredményben?
2020. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavarnak a kérdéseid hidd el, többre válaszoltam is màr és szurkolok, hogy végre sikerüljön, de ez is nagyon kétesélyes még. Minden hónapban behergeled magad, aztán csalódsz. Én sem vártam meg a nemvárt napjat a teszteléssel, de ennyire korán felesleges tesztelni.
2020. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ő volt a 9. dpon készült tesztem. Azért is szedtem szét, mert alig láttam. 😄 Azóta a pocakomban rugdos. 😊

Úgyhogy szerintem bizakodó a teszted, szurkolok!

2020. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó!Én is feltettem egy ilyen tesztet,hogy alig látszott...na ki is osztottak hogy tuti akkor nem is voltam még terhes,meg ilyesmi.Hát nem,most 5 hónapos a lányom. :)) Úgyjogy ez a teszt jóval erősebb mint az enyém volt.
2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van 3 hasonlóan halvány tesztem. Nekem csütörtök a nem várt napja. Szombat dél után teszteltem az első halványt, tudom nagyon korai de teljesen másképp éreztem magam. Ma már nem nagyon érzem amit éreztem és sokat görcsöl ma a hasam.
2020. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11 dpo-n teszteltem először és halványan de határozottan ott volt a második csik, mint ahogy a kérdezőnél is ott van. Majd minden nap erősödött, szurkolok hogy holnap erősebb legyen!!!
2020. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Reggel írok, csinálok egy predit reggeli elsőből
2020. ápr. 28. 18:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!