Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok ugye?

Ti is látjátok ugye?

Figyelt kérdés

Remegek, teljesen kész vagyok második csík is van és rózsaszín is, ugye ti is látjátok?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. ápr. 28. 07:02
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
82%
Na. Hát most én leszek a gci, de ezért nem tesztelünk ennyire idő előtt. Ez így azért sokkal nagyobb csalódás szerintem. De kívánom, hogy sikerüljön.
2020. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
68%
25. vagyok. Sajnálom nagyon, de sajnos sejtettem, hogy ez lesz, hiszen minden hónapban így jársz és nagyon halványka volt ez a teszt is. Szerintem a korai tesztelések helyett menjetek kivizsgálásra, amint lehet (tudom, hogy most nem lehetséges), hogy mielőbb babátok lehessen.
2020. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Voltunk már vizsgálaton
2020. ápr. 29. 09:57
 44/58 anonim ***** válasza:

Mindent megnéztek? Nem értek hozzá, mert nem volt rá szükségem szerencsére, de itt szoktam olvasni, hogy hány féle oka lehet a sikertelenségnek és ha orvosolják már jön is a baba.

Jövő hónapban mindenesetre én a helyedben a Facelle tesztet hanyagolnám, inkább Predictorral tesztelnék - ha már úgyis korán tesztelsz - mert legalább az kiderülne, hogy hónapok óta kémiai terhességeid vannak-e vagy a Facelle produkál mindig ilyen szellemcsíkokat.

2020. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

Romed, Otthoni terhességi teszt is mutatott már pozit.


Általános női hormon panelt néztek.


Magas ösztrogén, magas prolaktin, alacsony progi


Ha van pé és össze is jön, nem tud vagy csak nehezen marad meg a progi miatt.


Egyelőre nem hormonozunk (közös megegyezés, de inkább én nem akartam még) csak az inofolicot kellett elkezdenem+e+d vitamin

2020. ápr. 29. 11:39
 46/58 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Aviva torna tudja ezeket rendezni
2020. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem. Ha megvan, hogy mi a baj, és nem teszel meg mindent, de mindent azért, hogy sikerüljön, főleg ennyi idő után, akkor mi értelme? Miért ide rakosgatod az idő előtti, lutri tesztjeidet? Miért nem szeded a progeszteront? Úgyis kell majd pótlás, ha megfogan. Mire vársz?
2020. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem igazán. lassan 2 éve nem jön a baba, állandó kémiai terhességeid vannak (tehát megfogan, de nem tud megmaradni) ráadásul tudod, hogy hol a baj, de nem akarod orvosolni, akkor miben bízol? Ezen nem segít a korai tesztelés, csak magadat teszed tönkre...
2020. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Progeszteront azt mondta akkor kapok ha egy hét eltelt a nemvárt óta. Előtte felesleges, nem ad rá. Ezért nem szedem a progit :)
2020. ápr. 29. 17:39
 50/58 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nincs olyan nagy baj, szerinte az inofolic segiteni fog, a progit is rendberakja. 3 hónap inofolic után kell visszamennem
2020. ápr. 29. 17:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!