Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 26 éves vagyok és soha nem volt rendszeres a cikluson. Általában 35-40 napos van hogy több van hogy kevesebb.

Az utolsó menstruaciom március 10.-én volt. Ma teszteltem pozitivat első és második pisibol is ( halványabb,mint a controll csík, de teljesen látható). Ezek szerint kb 7 hetes terhes lehetek, de semmi tunetem nincs. Kb 2 héttel ezelőtt folyamatosan teszteltem negativakat ( azt hittem össze jött a baba mert voltak tuneteim, erős migrén, faradekonysag de minden elmúlt csak a menzesz nem jött meg) így ma tettem egy próbát és pozitív a teszt. A kérdésem az lenne, hogy lehetnek 7 hetes terhes, ha két hete meg negativakat teszteltem.

Nogyogyaszhoz megyek majd, de úgy gondolom meg korai lenne.

Köszi, ha valaki válaszol :)



2020. ápr. 28. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha pozitív a teszt, terhes vagyok. És ha valóban 7 hetes vagy, már mehetsz orvoshoz.
2020. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Később volt a peteérésed. A doki az utolsó mensi első napját fogja kérdezni. Mondd neki, h mikor volt a teszt negatív, ha esetleg az uh-on kisebb a baba. De igen, a terhességet az utolsó mensi első napjától számítják.
2020. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha pozitív az vagy. Kép esetleg? Ilven hosszú ciklusssal inkább 5-6 hét.
2020. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem később fogant. Ha most hét hetes vagy, két hete öt hetes lehettél, azt már mutatnia kellett volna a tesztnek. Mehetsz dokihoz, csak majd ne ess kétségbe, ha esetleg kisebbbek tűnik uhn. Jó babavárást! 😊
2020. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Orvos már látni fogja ha terhes vagy. Mi nem :)
2020. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, az vagy, de nem 7 hetes.

Menj el dokihoz,hogy megnyugodj.

Feltéve,ha találsz valakit, aki rendel:D

2020. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi 😊 holnap után megyek nogyogyaszhoz, remelem minden rendben lesz 😊
2020. ápr. 28. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem 4hetes vagy, ha hosszu a mensi ciklusod es 2hete negativ voltal..

meglatjuk

2020. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit mondott az orvos? :)
2020. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat egyenlőre meg nem látszik semmi az uh-n, de a tesztek egyre erősebbek... szóval egy hét múlva kontroll, mert nem lehet kizárni a méhen kivulit sem amíg nem fog latszodni a baba 😕
2020. máj. 1. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!