Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar igy valaki? Lehetsege...

Lernen kérdése:

Volt mar igy valaki? Lehetseges hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjonni a mentsruaciomnak de helyette feher testapoloszeru folyasom van, neha pedig vizes folyas mintha bepisiltem volna. Folyamatosan mindjart megjon erzesem van de megsem olyan szinten mint mikor megszokott jonni..alhasi szurkalas, alhasi feszules.. mindket mellem oldalt honaalj felol faj, nagyon erzekeny, alig lehet hozza erni.. meg nem teszteltem nem akarom hogy csalodas legyen, ugy dontottem varok meg par napot hogy biztos legyen :)

Mit gondoltok? Kinek mi a tapasztalata?


2020. ápr. 28. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

A fehér folyás normális. A vizes általában azt jelenti hogy meg fog jönni. A mellfájdalom szintén ezt jelzi.

Terhestünetek nincsenek míg el nem marad a menzesz, mert az az első tünet.

2020. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bármi lehet. Nekem ugyanúgy pms tüntetim voltak, mielőtt pozitívat teszteltem. És erős hüvelyi folyásom. De ne éld bele magad, simán lehet, hogy csak meg fog jönni.
2020. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol barmi lehet meg, nekem fajnak a melleim menzesz elott is es fajtak akkor is amikor terhes lettem. Drukkolok!
2020. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remelem en is hogy sikerult:) szerintem 2-3 nap mulva tesztelek
2020. ápr. 28. 14:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar 4 napja kesik.. ma walentin teszt full negativ.. mindig pontosan megjon soha egy napot sem kesik.. van meg ra esely hogy baba legyen? Szerintetek mikor teszteljek megint? Jart mar igy valaki?
2020. ápr. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!