Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről a terhességi tesztről...

Erről a terhességi tesztről mi a véleményetek? Más teszthez képest hamarabb-később mutat eredményt (Otthoni terhességi teszt a neve ( dm)?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm előre is !


2020. ápr. 29. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem ismerem,de az árábol ítélve nem lehet valami jó!
2020. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én 7 év próbálkozás után állítom, hogy minden teszt jól működik, ha nem mensi előtt tesztel az ember. Tudom a türelmetlenség nagy úr, én is teszteltem korán... pont ezért mondom. Mikor terhes lettem minden teszt csak a nem várt napján lett egyértelmű, pedig előtte is látszott. Ellőttem szerintem minden ciklusban vagy 5 féle tesztet, tehát közel 300 tesztet, és minden teszt jól működött, amire hallucináltam és világítottam bizony tényleg negatív volt. Amin meg láttam az pozitív. Még a nyanvadt x-epil is egyértelműen pozi lett mikor terhes voltam :D Pedig azt mindenki utálja, csak mert igen 5 nappal nem várt előtt szinte hómező, nekem is az volt, kb 12 nappal előtte már látszott azon is :)


Természetesen mindenkinek megvan a maga tapasztalata. Én a közel 300 darab tesztem után biztos vagyok benne, hogy ha jól van használva nem hazudik.


Ami még fontos, az érzékenyebb tesztek a kémiait is kimutatják. Tehát, pont ezért, ha mensi előtt tesztel valaki halványat, még pontosan megjöhet a havija. Ettől még nem a teszt a rossz, csupán érzékeny. Teszteljen az ember mensi előtt, nincs azzal baj, csak várja ki míg nem jön meg és utána, ha még mindig két csík van akkro lehet örülni :D

2020. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem késik 2-3 napja és reggel negatív lett ez a teszt...ezek szerint akkor biztos nem baba lehet mert azért vmi csak látszódna...
2020. ápr. 29. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt vettem, igaz, türelmes voltam, 1 hét késés után teszteltem, de akkor leugrott a második csík, sőt, előbb jött ki mint a kontrollcsík. Nem tudom, hogy előtte más mennyire mutatta volna ki, első baba, ezzel teszteltem először pozitívat, majd vettem clearblue digitális tesztet is.
2020. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ára semmit nem jelent kedves első, csak nincs műanyag burkolatban, és nem a nevét fizeted meg... Vettem drága tesztet is már, ami hibás, rossz volt, de ezzel semmi baj nem volt.
2020. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Predictorral próbáld.
2020. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !


Szerintem most várok két napot és ha nem jön meg akkor veszek új tesztet...

2020. ápr. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!