Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early Szerintetek?...

Predictor early Szerintetek? Ti láttok valamit? Próbáltam lefotózni. Koszi előre is

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 23. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nemvárt előtt vagy kb 5-6 nappal, igen, van eajta nagyon nagyon halvany csík! Ha nemvárt napja van kb, akkor engedd el!
2020. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez negatív. Látom, hogy mire gondolsz de az csak a helye. Ha rózsaszín lenne akkor talán egy halvány teszted lenne de ez így sajnos negatív.
2020. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy az 1es irja
2020. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így negatív. Várd meg hogy késsen!
2020. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendszertelen a menstruációm, nemjott meg és mostanság olyan furán is érzem magam azért is csináltam a tesztet, a párommal rendszeresen élünk nemi életet mivel babát szeretnénk, de eddig sajnos sikertelenül. A peteerest sem tudom hogy egyáltalán volt-e és ha igen mikor :(

koszi a válaszokat csajok. Remelem egyszer sikerül!

2020. ápr. 23. 11:56
 6/17 anonim ***** válasza:
A rendszertelen menst. okát kellene előbb megtalálni és orvosolni. Lehet olyan baj van amitől nem is esel teherbe.
2020. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A rendszertelen menzesz kapásból gond! Nőgyógyász mindent rendben talált? Használj ovulációs tesztet esetleg! Menses utáni kb 10. Napon kezdd el! Lehet kapni neten olcsó, ám teljesen megbízható teszteket!
2020. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ah en visszajáró vendég vagyok a nogyogyaszaton kb minden hónapban kell mennem, 7 éve járok nődokihoz ezzel a problémával azóta volt vagy 6 dokim, egy sem tudta megmondani mi a baj mert nem láttak eltéréseket a hormonoknal egyszer tele vannak a petefeszkeim tuszokkel következő hónapban jó esetben van egy domináns primer tuszo, mégsem sikerül a teherbe esés, csak találgattak és össze-vissza, inofolicot szedem már egy ideje a doki ajánlására , remelem értelme is lesz.

Endokrinologusnál is jartam már bár a nőgyógyász azt mondta a hormonoknál nincs eltérés viszont rövid idő alatt meghiztam aztán kiderült van egy minimális IR-em.

2020. ápr. 23. 12:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj még egyet pár nap múlva, reggeli első pisinél. Ha tüneteid vannak, kellene látszon a teszten egyértelműen. Vagy a tüneteid pms okozza. Nagyon forgatva, erősen nézve, valami látszik ott, de ez tényleg nem mondható csíknak.
2020. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy ha a baba miatt éreznéd magad furán, akkor a teszt nem ilyen lenne.
2020. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!