Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek szerintetek...

Terhes lehetek szerintetek vagy probléma lehet?

Figyelt kérdés

Április 15. egy erős pozitív tesztem lett utána nem sokkal egy negatív. Apr 18. Megjött a menstruációm. Akkor úgy gondoltam biztos nem vagyok terhes. A férjem annyira reménykedett, hogy még tegnap vett két tesztet hátha mégis, az egyik pozitív a másik negatív lett. Végig ugyan azt a márkát használtam. Már annyi mindent olvastam pl. Méhen kívüli terhesség, stb.

Holnap megyek az orvoshoz, de nagyon aggódom , hogy probléma lehet. Szerintetek?



2020. ápr. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos jobban fogja tudni mint mi.
2020. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de arra gondoltam, hogy volt e más így esetleg és neki lehetne tapasztalata
2020. ápr. 29. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem voltam így, csak tippelek, hogy a pozitív az csak úgy nem lesz.. Bár vérzés is volt hát nem tudom😔

Azért írd meg mit mond az orvos! Drukkolok

2020. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megírom holnap mindenképp.. Hát nagyon aggódok az tuti
2020. ápr. 29. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnal, de én külföldön élek és teljesen más rendszer van először csinálnak egy vérvétel és csak azután vizsgálnak meg. Szóval ma kérnem kell időpontot vérvételre és utána kell majd vissza mennem az orvoshoz, szóval addig rejtély.
2020. ápr. 30. 18:55
 7/8 anonim válasza:
Szia. Mi lett az eredmény?
2020. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Végül nem vagyok terhes ☹️
2020. máj. 13. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!