Most sem lesz baba?

Figyelt kérdés

Vigasztaljatok már meg, holnapra nem várom, de már érzem, hogy meg fog jönni, tegnap volt is egy apró folt, ilyen rozsdás színű. Több, mint egy éve próbálkozunk, 36 éves vagyok, nagyon szeretnék már babát. Elkezdtuk a vizsgálatokat meddőségi centrumban, de most a korona vírus miatt lefujtak. :(

Már előre minden bajom van, hogy holnap meg fogom látni, hogy megint megjött... :(



2020. márc. 24. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért görcsölsz rá ennyire? Még ki se derült fogsz e menstruálni! Vannak akik 10 évet várnak a babájukra, legyél kicsit türelemmel. Nem vagy lemaradva semmiről! :)
2020. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Most voltaképp mi is a konkrét kérdésed? Mert az eredeti kérdésre csak az tudja a választ, aki összezsugorodik, és belemászik a méhedbe megnézni, beágyazódott-e.

Tesztelj, ha nem jön meg rendesen a menzeszed. Panaszkodásra pedig különféle fórumok, fb csoportok vannak fenntartva!

Drukkolok a babáért!

2020. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Én komolyan nem értem az embereket!

Még 1 évig simán eltart a járvány! Magyarázd már el, hogy akarsz közben orvoshoz járni? Hogy akarod kiszűretni, hogy nem lesz gyogyós a gyereked, ha 36 évesen szülsz? Vagy mindegy, a gyogyósra több pénz jár?

Hol akarsz szülni, a bokorban? Mert a kórházban nem lesz már hely!

Ti egyáltalán nem gondolkoztok? Én értem, hogy elborul az agyatok, mert jajj ketyeg a biológiai óra, de ennyire?

Egyszerűen félelmetes az emberi hülyeség!

Adj hálát a jóistennek, ha nem vagy terhes!

2020. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

#3: az élet nem áll le, ne parázz rá ennyire. Nekünk is folyamatban van, ugyanúgy vannak vizsgálatok, mi a niftyt is megcsináltattuk. Még semmi hír nem jutott el hozzánk mikor januárban sikerült. Oké, lehet, hogy mi halasztottuk volna de fiatalabbak vagyunk, mint a kérdező és nálunk nem első gyerek. Bár az ilyen mi lett volna ha... dolgoknak semmi értelme :)

Szóval én teljesen megértem, ha nem akar várni a kérdező. Ha most összejönne akkor is a járvány lecseng mire megszül!

2020. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

#3 a szülészetnek mi köze a járványhoz? A nőgyógyász és a szülésznő sem fog koronás betegeket ellátni.

Kb. 300 fertőzött van most, ebből 10 alatt kritikus állapotú (vagyis ennyi van kórházban, a többi házi karanténban).

2020. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, tehát ha vki 5 éve próbálkozik, az sem kenődhet el, mert van, aki 10 éve... Milyen felfogás ez?

Én csak azt remélem, hogy ez a vírus hatással lesz azokra az emberekre is, akikkel az utóbbi időben elszaladt a ló, és ebbe beletartoznak azok is, akik monitor mögül osztják a népet, ha kell, ha nem, az együttérzés maximális mellőzésével!

Többieknek köszi. Vigaszra vágytam, ahogy írtam is, azért nem azt fogalmaztam a kérdésbe, mert az nem kérdés, nem engedték volna ki....

2020. márc. 24. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Én teljesen megértelek...igaz mi még csak 6 hónapja próbálkozunk,de ugyan ezt érzem. Hétvégére nem várom, de tuti meg fog jönni,mert tiszta pattanás a fejem, ingerült vagyok, és zabálok össze-vissza.

Fel a fejjel!

Kívánom hogy mihamarabb teherbe ess!

2020. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nektek is sok sikert!
2020. márc. 24. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Te jó ég hogy milyen buta és bunkó emberek vannak itt hihetetlen. Többek között ez is egy olyan hely ahol panaszkodni lehet és vígasztalást kérni sorstársaktól. Vagy a gyk valami szent hely ahol csak értelmiségek járnak? Nem úgy tűnik.


Kedves kérdező, drukkolok Neked! Mi másfél év próbálkozás után jelentkeztünk be a meddőségibe, kb 2 hónapra rá kaptunk időpontot. Amit le kellett mondjak, mert hálisten közben összejött spontán. Mondta is a hölgy akinél lemondtam hogy mindenkinek telefonálnak és lemondanak mindent :/

És én is úgy éreztem hogy meg fog jönni, görcsölgettem tipikusan mikor megjön és semmi tünetem nem volt :) drukkolok hogy ne jöjjön meg :)

2020. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A “meg fog jönni érzés “ teljesen normális, rengeteg kismama tapasztalt már ilyet, erre ne alapozz, és ne húzza le a kedved rögtön.:)

Amíg nem jön meg minden eltelt napnak orulj, mert ott az esély!

Addig is kosd le a figyelmed valamivel amit szeretsz, könyvek, filmek, főzés, bármi ami pozitív dolgokkal tolt fel!

Kívánom hogy teljesüljön az almotok!! 😘

2020. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!