Valakinek volt így?

Figyelt kérdés
Ovuláció előtt egy nappal voltam együtt a barátommal és nem védekeztünk, egy napot késett a menzeszem és nagyon fell vagyok puffadva még így nem voltam olyan mintha tele lennék, gyakran járok pisilni is de mikor késet egy napot csináltam egy tesztet de negatív volt. Szerintetek lehetek terhes? Valakinek volt úgy hogy megjott de terhes volt?

2020. ápr. 29. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Megjött és negatív a teszt.

De ha ezt így fogjátok csinálni, akkor hamar terhes leszel.

2020. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor most késik a menzeszed, vagy egy nap késéssel, de megjött?

Ha megjött, akkor nincs baba. Ha nem jött meg, addig van remény. A teszt sokaknak csak 4-5nap késésnél jelez. Nekem nemvárt napján nagyon alig látható halvány második csíkom volt.

2020. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy biztos, amikor a terhességi tünetek jelentkeznek legalább halványan, de pozi lesz a teszt, mert a hcg okozza a tüneteket. Tehát nem vagy terhes.
2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!