Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes leszek?...

Lehetséges hogy terhes leszek? Ovuláció elött 3 nappal voltunk eggyütt.

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, és tudom , hogy nyilván nem lehet erre biztos választ adni, de van rá esély? Pénteken és szombaton voltunk együtt, és kedden volt az ovulációm. Tudom mert én mindig megérzem. 3 nap telt el közte. Utána nem tudtunk együtt lenni. Vahy ezt a honapot elbuktuk?
2020. ápr. 30. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Esélye bárminek van. Annak is hogy ma elüt egy busz.
2020. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Jobban tetted vna ha nem írsz.
2020. máj. 1. 11:54
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Miért, milyen válasz a hasznos neked? Gondolom az, hogy fix hogy terhes lettél. Szerintem meg nem lettél az, mert sok idő telt el az ovu és az aktus között. Gondolom ez a válasz sem tetszik, jöhet a lepontozás.
2020. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem azt a választ várom, csak csupán érdekelt mások véleménye. Próbálok nem ezzel foglalkozni hogy mikor esek teherbe, csak mikor az embernek minden vágya hogy sikerüljön akkor nehéz. És nem pontozlak le, további szép napot neked.
2020. máj. 1. 17:36
 15/18 A kérdező kommentje:
Sikerült, terhes vagyok
2020. máj. 14. 18:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Na szuper. :)
2020. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5os vagyok. Gratulálok! :)
2020. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon gratulálok és jó egészséget Nektek!

Én azt hiszem ugyanebben a cipőben járok. Péntek este voltunk együtt a párommal, szombaton és vasárnap pozitív LH tesztjeim voltak, ma (hétfő) pedig már negatív LH teszt, illetve naptár szerint is ma kell megtörténjen az ovuláció. Kicsit izgulok én is, hogy sok idő telt el, de jó azt olvasni, hogy van, akinek így is sikerült. Vigyázz magatokra! :)

2020. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!