Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a ma reggeli tesztem....

Ez a ma reggeli tesztem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az optimális ha csak akkor tesztelek ha kimaradt mar a mensi, de ma ugy éreztem tesztelnem kell. Meg 2 nap lenne a nemvartig.

[link]

[link]



2020. máj. 2. 08:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Terhesvitamin, folsav, magnézium és D-vitamint szedhetsz nyugodtan. Én még halolaj kapszulát szedtem és E-vitamint.
2020. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A folsav a terhesség legelején nagyon fontos, azt már tervezéskor sem árt szedni, szóval azt mindneképp. E vitamin is fontos lehet, ha lenne progi gond egy icipicit az is segít. D vitamin is elengedhetetlen. Magnéziumot, meg csak, ha görcsölgetsz, egyébként nem kötelező. Bár hozzáteszem a terhesség előrehaladtával mint valami drogot kapkodják a kismamák, köztük én is :D


Terhes vitamint is elkezdheted. Mindenkinek más válik be, ezt szedés közben tapasztalod meg. Pl nekem a Gravidától hányingerem lett, az Elevittől meg szorulásom XD Spirulina algát szedtem az első trimeszterben, majd miután ez a két vitamin nem jött be, rákaptam a dm-es terhesvitaminra. Lényegében ugyan azok vannak mindegyikben, csak a mennyiség más. Szóval ezt majd menet közben érzed :) Ha furán kezded érezni magad a vitaminok után akkor váltani érdemes, mert nem feltétlen a terhességtől leszel rosszul :)


Jó egészséget!

2020. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Folsavat tartalmazó terhesvitamint azonnal ( lehetőleg előző hónaptól). Persze én is csak a pozitív teszt napjától szedtem és nem lett baj, de ha teheted legközelebb már előtte is szedd.
2020. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Elotte nem szedtem, mert akkor annyira bele éltem volna magam, hogy egyfolytában kattogtam volna hogy jon-e a baboca vagy sem. Multivitamint szedek, amiben van vas, szélén, magnézium, c es e vitamin meg meg sok mas. Valószínű ez mellé akkor csak folsavat fogok szedni.
2020. máj. 5. 11:30
 25/25 anonim ***** válasza:
D vitamint is szedj....az is nagyon fontos!
2020. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!