Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most terhes...

Szerintetek most terhes vagyok? Baj van?

Figyelt kérdés

Peteeres elott 3 nappal voltunk egyutt a volegenyemmel a menstriacom meg másfél napja késett így hát csináltam tesztet ami halványan de pozitiv lett. Jol kiveheto de azért jóval halványabb mint a kontroll csik. De ma meg el kedztem vérezni olyan mintha mensi lenne de így meg nem értem a teszteket. 2 is csinaltam hátha csalt az egyik de nem. Mindketto pizitv.

Valakivel tortent már ilyen?


2020. máj. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én biztos hogy elmennék a helyedbe az ügyeletre... Meg néznek maximum ultrahangal. Ne játsz ilyennel. Baj is lehet belőle
2020. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kèmiai terhesség?

Nekem is volt egyszer, 5 nap késéssel jött meg. Nálunk nem is foglalkoznak addig a pozitív teszttel az ambulancián míg orvos nem állapította meg a terhességet.

2020. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

- Lehet csak én fujom fel a dolgot, de én biztos orvoshoz mennék.

Ha csinálsz egy tesztet ami pozitív, aztán el kezdesz vérezni, honnan tudod hogy az csak kémiai terhesség??!!

2020. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen már én is jártam, bementem az ügyeletre. Kiderült, hogy csak kémiai terhesség volt.
2020. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? Ha meg akarod menteni lehet próbálkozni gyógyszeres segítséggel. (Nem biztos, hogy sikerül.) Ez azonnal kórház!
2020. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!