Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt egy héttel,...

Nemvárt előtt egy héttel, hirtelen késszúrásszerű nyilalások az alhasban?

Figyelt kérdés

Még soha nem éreztem ilyet..olyan mintha erősen beleszúrkálnának az alhasamba.

Pár napja volt valami narancssárgás, rószaszínes pötty is, amit nem igazán tudtam hova tenni.

Mi lehet ez?

Lehetséges, hogy terhesség?

10 hónapja próbálkozunk és eddig még semmi.

Más tünetem nincs, csak émelygek, de az mindentől függeten hiszen sajnos mindis is émelygős voltam.

Akinek volt beágyazódási fájdalom mennyire volt erős?



2020. máj. 2. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Igen, lehetséges. De szerintem ennyire a nem várt előtt ne agyalj terhességen. Még bármi lehet.. Sok sikert kívánok egyébként! :)
2020. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jah eddig szinte teljesen biztosra vettem, hogy semmi nem lesz most sem, mert nem volt semmi jele.

Ezt biztosan nem képzeltem be, mert olyan erős nyilalások jöttek bele , hogy szabályosan le kellett feküdnöm.

kb 4*-5* kisebb hullámokban , aztán teljesen eltűnt.

Amúgy már épp készülünk orvoshoz , hiszen a barátok sorra jelentik be , hogy babát várnak, nálunk meg semmi és mondtam is a páromnak, hogy tuti hogy valami van.

Biztos vagyok benne, mert lehetetlen hogy soha nem voltunk együtt jókor.

Még azt is el tudom képzelni, hogy lelki akadálya van, mert én nagyon bizonytalan vagyok.

Jelen esetben csak a korom miatt vágtunk bele és azt a hatalmas , mindent elsöprő vágyat, hogy anya legyek nem érzem.

SZóval még az is lehet , hogy ez az a blokk, ami miatt nem jön össze.

Csak ez nagyon fura volt tegnap.

Szokott nekem szúrkálni néha, peteéréskor stb de ez nagyon fura volt.

2020. máj. 3. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam. Éjszakára mentem dolgozni, alig tudtam kikelni az ágyból, úgy fájt, mint ha késsel szúrkálnák. Aztán mint kiderült, terhes vagyok. Mai napig nem tudom, van e köze hozzá, de azóta sem fordult elő olyan fájdalom, csak akkor az egyszer
2020. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen erős szurkálás. Első alkalommal kémiai terhesség lett a vége, a másodiknál a férjemmel abban a hónapban egyáltalán nem voltunk együtt, szóval 0 % esély volt a terhességre. Mégis ugyanolyan szúrás volt.Szóval jelenthet beágyazódást is, meg mást is.
2020. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!