Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájó mellbimbók és alhasi...

Fájó mellbimbók és alhasi nyilalások a ciklus 22. napján? Szerintetek ez utalhat arra, hogy sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 27-28 naposak, múlt héten kedden volt inszeminációm.


Emiatt szedett progeszteront is, de ez már a 3. inszeminációnk, és eddig a mellbimbómban nem éreztem fájdalmat.

Nagyon érzékeny, ég, ha hozzáérek, fáj.



2017. júl. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a közelgő mensi előtt 1 héttel szoktak fájni a mellbimbóim. De olyat is hallottam hogy a beágyazódás tünete lehet.
2017. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy van, akinek szokott mensi előtt fájni, ez nekem csak azért fura, mert nekem nem szokott.


Sőt, a progit tablettáktól se fájt a 1.2 inszem után, most meg ha hozzáérek, akkor éget.

2017. júl. 20. 14:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Ami még elég furcsa, hogy üveget lehetne vágni a mellbimbóimmal, pedig egyáltalán nem fázom. Ha hozzájuk érek, fáj és ég, de amúgy is eléggé kellemetlen.


Valakinek volt már hasonló?

2017. júl. 20. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!