Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valami rendellenesség vagy...

Ez valami rendellenesség vagy másnak is így vagy a reggeli hője?

Figyelt kérdés
Ha reggel 7 fele mérem mozdulatlan ébredèskor, akkor 36,36 - de a hetvegen mindket nap visszaaludtam meg egy kicsit es 8:30 kor mérce ugyanúgy mozdulatlan már 36,6 volt. Melyik most a jó eredmény?
2020. máj. 3. 07:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A ms 20-dik napján vagyok, végig elég erős volt a tesztcsík, de a tegnap reggeli (vagyis az utolsóelőtti a képen) a legerősebb, ha jól látom, akkor olyan erős mint kontrollcsík. Ebből gondolom hogy itt volt az emelkedés. a menstruációm második napján tesztelt csík halványka volt, de kb a 11-fik naptól kezdve mindegyik ennyire intenzív színű.

Szóval akkkor nem bíztos, hogy a tegnap reggeli az ovulációs csúcs volt?

2020. máj. 3. 10:58
 12/14 A kérdező kommentje:

A ma delutáni is eléggé erős, én nem értem miért ilyen erős minden tesztcsíkom, 25-ös érzékenységű tesztet használok


[link]

2020. máj. 3. 23:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy pcos-es, vagy nincs korai petefeszek-kimerulesed? De az is lehet, hogy csak tul erzekeny neked ez a teszt.

Mindenestre nem tul biztato, hogy ennyi napon at, ennyire eros. :(

Szerintem meg ez sem pozitiv, hogy all a hod?

Hormonvervetelen voltal mar?

2020. máj. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Korai petefeszek kimerulesem van, igen. Ezért lehet folyton nagy az LH-m.
2020. máj. 4. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!