Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 honapig szedtem fogamzásgátl...

2 honapig szedtem fogamzásgátlót, utánna abba hagytam, mert depressziv lettem tőle. 13 napja késik a menstruációm. Mitől lehet? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy hormonzavar amiért abbahagytad vagy ha védekezés nélkül szexeltél jó időben terhes is lehetsz.
2020. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem sose, hogy minek gondolkozni ezen hogy ennyi meg annyi napja késik vajon terhes vagyok e. Nem könnyebb csinálni egy tesztet??
2020. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert hormonálisan valami nincs rendben a szervezetedben, vagy ha élsz nemi életet és nem védekeztél vagy nem megfelelően, akkor esetleg terhes vagy? De mi is csak tippelgetünk, mint ahogy te is. Először is venni kéne egy tesztet. Majd pedig ha a következő hónapban sem jelentkezik vérzés, orvoshoz fordulni.
2020. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El keztem görcsölni egy kicsit. Azért kérem a véleményeteker,mivel nincs lehetőségem a vírus miatt orvoshoz menni.
2020. máj. 4. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
De ehhez minek orvos? 13 napja késik. Nagy cucc. Van ilyen. Mondhatni tabletta abbahagyása után teljesen normális is lehet. Illetve a teszthez sem kell orvos.
2020. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász amúgy pl. van. Én is holnap megyek. De így van, teszthez nem kell orvos. Nem ciki venni. Kapsz dmben is.
2020. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!