Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs mikroszkóp félig...

Az ovulációs mikroszkóp félig páfrányos félig buborékos a nemvárt menstruáció napjához közeledve. Ez mit jelenthet? Terhesség lehet, ha csak félig páfrányos? Vagy lehetséges, hogy valamilyen gyulladás van a szervezetemben és azt mutatja ki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,én ugyanígy vagyok,és remélem h terhesség!Nekem az előzőnél is az volt.Nemrég írtam a gyártónak h baba esetén is páfrányos e a mikroszkóp,és visszaírtak h igen,hiszen az ösztrogénszint akkor is megemelkedik..Mondjuk vkinek sima mensikor is az,de azért én reménykedek.Nem hinném h gyulladás lenne.
2008. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam egész addig a napig mutatott páfrányt és gömböt is,míg meg nem jött. tehát nálam az ovu után,hogy páfrányos maradt,sajnos nem babát jelentett. de vannak olyanok,akiknél szintén ilyen volt,és a végén babások voltak. Én amondó vagyok,hogy a terhességet a terhesteszt mutatja ki,muszáj legalább addig türelemmel lenni,míg a nem várt mensi tényleg késik és akkor tesztelni. ha beütöd a keresőbe,hogy ovumikroszkóp,akkor sok tapasztalatot olvashatsz róla. szió
2008. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az első válaszolótól szeretném kérdezni,hogy amikor terhességet jelzett a mikroszkópod,félig vagy erősen volt páfrányos?
2008. nov. 23. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem tegnap is, ma is erősen páfrányos, pedig már a pé-n rég túl vagyok. Szombatra nem várom. remélem babát mutat.:)

Bár volt már mikor átvert, végig páfrányos volt szinte a ciklus második felében, ezért nem tudok rá mit adni.

2008. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok!Erősen páfrányos volt,de csak félig.Úgy értve h erősen,h jól,élesen kirajzolódtak a páfrányok,nagy területen,de nem az egészen.Sajna most ugyanígy van,de két tesztem negatív..szóval én már nem tudom.
2008. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Megint első válaszoló vagyok..Megjött,szóval én elsüllyesztettem jó mélyre a mikroszkópot.Mit kezdjek vele ha peteérésnél is,babánál is,mensinél is páfrányos,sőt a férjem nyála is az volt?!De azért remélem te több hasznát tudod venni:)Sok szerencsét!
2008. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom,remélem azért nem keseredtél el. Igazad van,hogy elsüllyeszted! Én is kezdem unni a játszadozást vele. Kb. egy hete felváltva mutat buborékot és páfrányt,van hogy fél óra különbséggel is más az eredmény(nem eszem,iszom közben). Nekem késik pár napja,de van 3 negatív tesztem!
2008. nov. 27. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked!Néha több idő kell h kimutassa a teszt!Nekem is előző terhességnél úgy volt,h jópár nappal a mensi után még javában nega volt,aztán egyik napról a másikra pozitív lett(az már más kérdés h elment a baba).Úgyhogy reménykedj még!Ja,első voltam:)Szia!
2008. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!