Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam egy tesztet....

Ma csináltam egy tesztet. Megnéznétek, hogy ti minek látjátok?

Figyelt kérdés

Köszi előre is!

[link]


2010. júl. 28. 20:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív. :) Azért ilyen halvány, mert még korai szakaszban vagy, nekem is így volt, még halványabb mint ez neked, és aztán pár nap múlva megcsináltam és már teljesen egyértelmű volt. És most van egy gyönyörű 9 hós kisfiúnk. :) Gratulálok!
2010. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Az enyém halványabb volt,a párom is le semmizte.

Lassan itt az idő és szülök.

Gratula.

Aisa neked is drukk.

2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Nagyon arik vagytok!
2010. júl. 28. 21:06
 14/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok, nekem is ilyen halvány csíkocskám volt és most 15 hetes kismama vagyok :)

első halvány tesztem után mindennap teszteltem és mind ilyen halványcsíkos volt! az első teszt után egy héttel lett kicsit határozottabb a második csík :)

A lényeg hogy ne stresszelj, hogyha baba van a dologban(márpedig úgy néz ki, hogy határozottan IGEN)akkor egy hét múlva már tutkó erősebb lesz a vonal!!!

Legyél nagyon Boldog és Egészséges Kisbabának adj életet szűk 9 hónap múlva :))

2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Jajj,de kedves vagy!Köszönöm!De mikor menjek orvoshoz?
2010. júl. 28. 21:22
 16/43 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen halvány volt mikor először teszteltem. Aztán apuka megjött a munkahelyéről, és a kezébe nyomtam. Erre megkérdezte, hogy :Mi a helyzet? Ez negatív.

Erre mondtam neki hogy nézze meg jobban. Aztán volt ám nagy -Hűűűűűűűűűűű! Babánk lesz!- öröm :)

2010. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Ja! És orvoshoz én a halvány tesztet követő második napon kértem időpontot, a második teszt után, ami már erősebb volt. Egy hét múlva fogadott. Ekkor voltunk 5 hét 5 naposak, és a babuka 2,2 mm, és már dobogott a kis szíve.

Szerintem kérhetsz időpontot akár már most is, de érdemes lenne a biztonság kedvéért mégegyet tesztelni 1-2 nap múlva. És utána repülhetsz a boldogságtól az orvosig.

2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Victory82 ***** válasza:
Szia!Szivbol gratulalok neked kismama:)En is szeretnek ilyet,rajta vagyunk a kisteson!Sok boldogsagot es egeszseget kivanok nektek!Udv!
2010. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
igen igen pozitiv gratula:D
2010. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
egyértelmű pozitív:)) GRATULA!
2010. júl. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!