Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » OVU tesztemet megnéznétek?...

OVU tesztemet megnéznétek? Igazából nem értem, ez most ugye még nem pozitív? Mert este amit csináltam haloványka lett, kíváncsiságból csináltam ezt a reggeli vizeletből.

Figyelt kérdés

Elvileg mostanában kell majd lennie tüszőrepedésnek, de hogy mikor, nem tudom, mert clostyt kaptam.Hőmet ne mérm mert meg vagyok fázva és általában lázzal ébredek emiatt

[link]


2010. okt. 13. 08:41
1 2
 1/15 ketteske ***** válasza:
Szia! Én is clostys vagyok, és ugyanilyen teszttel nézem az ovum. Szerintem ezt már veheted pozitívnak, valószínüleg ennél már csak halványabb lesz. Nálam legalábbis így volt, bár hozzáteszem, hogy a kép nem a legjobb minőségü. Túl rafókuszáltál. Nincs másik foto?
2010. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ezt még negatívnak mondom, a closty amúgy is kitolhatja az ovut, nekem is kitolta 3 nappal.
2010. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Grófházy ***** válasza:

ez még negatív.

Az ovu teszt csak akkor pozitzív,ha a tesztcsík vagy ugyanolyan erős mint a kontrollcsík vagy erősebb.

2010. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát jó..ezt reggel csináltam kíváncsiságból.Az esti még nagyon halvány volt
2010. okt. 13. 09:24
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez mindkettő ma reggeli a halványabb az korábbi a sötétebbet nem olyan rég csináltam

[link]

2010. okt. 13. 09:43
 6/15 Grófházy ***** válasza:

az előbb elfelejtettem írni,hogy délután 5 körül ajánlott tesztelni,előtte 1 órával csökkenteni kell a folyadékbevitelt.

A reggeli vizelet koncentráltabb,ezért adhat hamis pozitív ereményt.

N

2010. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grófházy ***** válasza:

élesebb képeket nem tudsz csinálni? Alig látni őket.

Nekem ilyen a pozitív:

[link]

[link]

2010. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez One Step teszt?Nálam az soha nem lett egyértelműen pozitív!Csak a Wondfo.
2010. okt. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen volt az ovu tesztem.

[link]

2010. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Grófházy ***** válasza:

Kedves 6.


nekem sem jött be a one step.Azon nekem soha nem lett pozitív.ÉS tuti a tévedés,mert éppen abban a ciklusban csináltunk a dokimal monitorozást.Tehát egészen biztos,hogy ovuláltam

Én Wondfo-t használok.Mindkét kép Wondfo-s.

2010. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!