Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 11. kerületi Szent Imre...

A 11. kerületi Szent Imre kórházba hogy működik a terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Szeretnélek megkérdezni titeket, aki esetleg érintett, hogy ha jártatok a Szent Imre kórházba terhesgondozásra, akkor azt hogy kezdtétek el? 15 hetes kismama vagyok és sajnos negatív tapasztalat miatt otthagyom a magánorvosomat és szeretnék a Szent Imrébe járni magánorvos fogadása nélkül terhesgondozásra, de nem tudom, hogy működik ez a dolog. Segítenétek hasznos tanácsokkal, tapasztalatokkal?!

Nagyon Köszönöm a hozzászólóknak :)


2010. júl. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
legelőször időpontot kérsz valakihez. aztán utána már nem kell külön kérned, mert az uh-n megbeszélitek a következőt. és legközelebb már egyből mehetsz föl, nem kell a sorszámért külön menni. annyit mondanék még, hogy ha kifogsz egy rendes dokit, akkor is sajnos nagyon futószalag, nem fognak túl sok infoval elárasztani. ráadásul épp Nyulasi doktorral volt negatív tapasztalatom. Tehát őt nem ajánlanám. A többieket meg nem nagyon ismerem.
2010. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. már próbálom őket telefonon hívni, de eddig nem vették fel.... jelenleg dr Barna Péter van ügyeltben, őt ismerem f
2010. júl. 29. 09:28
 3/5 A kérdező kommentje:
futólag ismerem, egyszer egy sürgősségi esetben ő látott el engem és nagyon kedves volt. remélem most is az lesz!!! mégegyszer, köszönöm
2010. júl. 29. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

az enyém is sürgősségi eset volt és elég bunkó módon viselkedett velem Nyulasi. Eddig nem ismertem. Ha ő kedves, akkor biztos most is az lesz. De tényleg túl sok beszédre ne számíts, ez ilyen. 10 percenként váltják egymást a páciensek. (kismamák, nem kismamák vegyesen)De legalább ingyenes és emellett jól felszerelt. Engem ez megnyugtat.

Neked mi volt a gondod a magánnal? megkérdezhetem, hogy ki ő? lehetséges, hogy névről ismerem.

2010. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mégis csak: akiket kicsit ismerek és jókat is hallottam róluk: Balogh Tibor és Horváth Ferenc.


[link]


de most, hogy nézem Barna nevű nem szerepel itt.

2010. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!