Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan XI. kerületi nődokit...

Olyan XI. kerületi nődokit keresek, akihez sikertelen próbálkozások sora után érdemes menni. Ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát és már elég rég próbálkozunk a párommal. Elmennék kivizsgálásra, de nem tudom kihez érdemes fordulni itt a környéken.Adjatok ötletet kérlek!
2009. márc. 17. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tanácsolom,hogy meddőségi szakembert keressetek.Mi aII-es női klinikán jártunk Dr Gimesnél.Szerencsére csak elbeszélgetésen,mert 1 év próbálkozás után összejött a baba.(Én is a kerületbe jártam másik dokihoz,de ő petesejtet nézett uh-n,és clostyt kaptam.)Mióta próbálkoztok?

A férjemnek kiskatona vizsgálat is volt a családtervezőben.A klinikákon minden 1 helyen.szorítok,mi is tesót tervezünk.

2009. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keresd meg dr. Hamvas Ferencet. A Bartók Béla úton rendel, minden infót megtalálsz róla a neten. Én egy vetélés után járok hozzá, miután a korábbi (híres, nagy nevű) orvosomban mélységesen csalódtam. Ő egy végtelenül emberséges és segítőkész orvos, aki ráadásul alternatív módszereket is használ és nem akar folyamatosan késhez nyúlkálni minden hülyeségért, meg lórúgás gyógyszereket felírni. Nekem ez nagyon fontos. Szerintem nézz utána, érdemes.
2009. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Mi kb 10 hónapja próbálkozunk, de semmi eredmény. :-((
2009. márc. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!