Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyák kérdés? Mikor nevezhetem...

Nyák kérdés? Mikor nevezhetem annak hogy tojásfehérjés v vizes nyák vagy bármi jelzőt?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha egész nap egy törlésnél 1x veszem észre a nyák ilyen jellegét akkor aznapra vehetem olyan típusúnak? Vagy többször kellene egész nap során elosztva? Nekem még sose volt ugy hogy egész nap egy tipusu legyen.jelenthet ez gondot?

2020. máj. 5. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy nekem akartad irni ezt kedves elsö.

3honapja kezdtem a testem jeleire figyelni.vezetni akarom a nyákomat is,hogy egyértelmü legyen nekem. Viszont nem tudom hogy kell értelmezni a jeleket.

Tehát mégegyszer, ha egy nap egyszeri törlésnél találkozok ragados,vagy vizes vagy tojásfehérjés nyákkal, akkor már irhatom a naplóba aznapra úgy, függetlenül attól hogy a nap többi szakában száraznak érzem?

2020. máj. 5. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted az napra olyan típusúnak.
2020. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!