Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kellemetlen szagú folyásom...

Kellemetlen szagú folyásom van már kb egy hete, annyi, hogytisztasági betétet is kell használnom. Sosem volt még ilyen. Babát szeretnénk,3 napja meg kellett volna jönnie, de ez nem jelent semmit, mert mindig késik. Terhesség esetén van ilyen folyás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kellemetlen sazgú folyás inkább valami fertőzésre utal :( . TErhességnél van folyás ,de szagtalan. Menj el nőgyógyászhoz, ír fel valami hüvelykúpot, meg kenőcsöt, ez előfordul sajnos... Általában 3-7 nap alatt rendbe hoznak ezek a készítmények, ha nem ekersz vele orvoshoz menni, akkor vegyél Canesten Combit, 3 hüvelytabletta van benne napi egy , és egy kenőcs, amit külsőleg kell használni. Ez később is jó lesz, ha esetleg van ilyen jellegű panaszod.

De jobb orvoshoz fordulni.

2008. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolok amire az első, de canesten combi előtt doki !!!, mert ha mégis terhesség van, akkor nem jó a kúp.

Viszont késhet a fertőzés miatt is, de tesztelhetnél.Ha fertőző akkor a párod is szedje amit te kapsz, persze a kombi kúpot ő nem tudja, de szólj a dokinak, mert akkor ide-oda adjátok egymásnak.

Remélem inkább lesz baba.

2008. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is doki.Nem megrémíteni akarlak,de nekem az 1 vetélésemnél volt nagyon rossz szagú folyásom.
2008. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!