Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Ha sok a barna...

Szerintetek? Ha sok a barna folyás a mensi jelei? Már két napja késik, remélem ez a hónap nem úszott el! Két napja csináltam egy tesztet ami negatív lett, a peteérésem elseje körül volt!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A barna folyás bármi lehet.

Szerintem túl korán teszteltél, mert ha 1-én volt tényleg péd, és te 2 napja teszteltél, akkor az korai volt. Szerintem holnap tesztelj egyet reggeli első vizeletből!

2011. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, sajna valószínű, ha negatív volt a teszt...

Azért amikor már kimarana akkor már szokott halvány csík lenni.

Nekem még akkor volt barna folyásom, amikor méhen kívül voltam terhes, de akkor is a teszt már ilyenkor pozitív volt. Nekem menszi előtt szokott lenni barna folyásom, ezért csak az tűnt fel, hogy közben hányingerem is volt és a mellem is fájt.

2011. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van akinek még egy hét késés után sem mutatja ki a teszt. Nekem 31-én volt elvileg peteérésem és ma kellene nem megjönnie, akkor neked még szerintem van egy napod. Szerintem is holnap reggel első vizeletből csinálj egy tesztet. De aztán ne felejtsd el megírni az eredményt bármi legyen az.
2011. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tegnap du.teszteltem az lett negatív

holnap reggel csinálok egyet remélem jó dolgot fog mutatni,és boldogan fogom írni az eredményt

köszönöm a válaszokat

2011. ápr. 14. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:

szia, én holnapra nem várom, 4 napja barnázok, állandóan azt hiszem, hogy na most megjött, na most, de még semmi, mai hőm 37,2.

mindig van barnázásom mensi előtt, de max. 2 nap. én úgy érzem, hogy nem vagyok terhes, csak párszor voltunk együtt, és én speciel nagyon várom a mensim, hogy nekiugorjunk a következő hónapnak, mert tényleg nem érzem, hogy baba lenne, mégsem jön. holnap már az 5. barnázós napom lesz, ez tutira nem normális...:O

neked drukkolok kérdező nagyon!:)

2011. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó te reménykedhetsz babában, mert a hőd nagyon biztató (persze csak ha reggel mérted akkor igazán mérvadó)
2011. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam baba jele volt, igaz a nem várt napján kezdődött és 2 napig tartott. Tesztelj, és írd meg az eredményt. Drukkolok!
2011. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van már valami eredmény? Nagyon drukkolok:) Egyébként én is barnáztam mindig amikor meg kellett volna jönnie a terhesség alatt is. Dokim mondta, hogy ez sajnos előfordul, de csak az első pár hónapban, utána a méhlepény tudja a dolgát már. Na, nekem végig volt, pedig 40. héten született a lányom:)
2011. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van eredmény,sajnos negatív:( de mensi még sehol
2011. ápr. 15. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért fel a fejjel!!! Lehet, hogy most nem jött össze, de összejön majd. Nekem dokim mondta egyszer, hogy amikor már ennyire akarjuk a babát már attól is késik, de ez sem rossz, mert akkor legalább már agyban legyártottuk és következő hónapban összejön:) persze tudom ezt Ő is csak vígaszból mondja, de lehet igaza van:)))
2011. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!