Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Szóval letételem volt 1 évvel ezelőtt de nem kapartak csak inekciót adtak ...azután mingyá elkeztem szedni a fogamzásgátló tablettát azt is egy évig mar... 4 hónapja már nem szedem és mindig próbálkozunk hogy teherbe essek a párommal ...de mindig nem... fogamzásgátló után gondolom elkellett volna mennem de nem mentem... szerintetek már nem lehetek terhes ??? Mert tényleg mindig probalkozunk még pisilni sem megyek utána de nem esek teherbe ?? Lehet e még nekem gyermekem?? Nagyon stresszelve vagyok már

2020. máj. 7. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap nem a világ.. Legyen már tartásod! Mi 2,5évet vártunk a babára, de eszembe nem jutott volna ide ekkora baromságokat kiírni..
2020. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer abbahagyása után majdnem kerek 2 évvel teszteltem pozitívat. Türelem!
2020. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm😊😊
2020. máj. 8. 04:21
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtatott
2020. máj. 8. 04:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!