Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 6. napja késik a menstruáci...

Vivi004 kérdése:

Ma 6. napja késik a menstruációm.. Csináltam tegnap előtt tesztet ami negatív Tegnap újra csináltam amin időn túl mintha lenne valami Meg néznétek nekem ? Szerintetek ez negatív vagy pozitív? Lehetek szerintetek terhes ?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt 1 -picike csepp vér volt wc Papiron Azt hittem be fog indulni de semmi folyásom tojás fehérje zselés. Állagú vagy átlátszó kb 1 hete

2020. máj. 12. 15:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Még mindig nem látjuk a képet
2020. máj. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Negatív
2020. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
szerintem van rajta egy második csík. mi lett?
2020. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem van rajta egy második csík. mi lett?"

Már ne haragudj, de káprázik a szemed. :) Ez egy hómező, ahol lennie kéne másik csíknak. Abszolút, teljes mértékben negatív teszt.

2020. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
neeem, ott van az! de mondja meg a kérdező, gondolom ha terhes akkor már kiderült azóta.
2020. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy a kérdező írta is, hogy nem időn belül lett. Tehát amúgy sem értékelhető, ha netán lenne is rajta egy második csík halványan, de nincs.

6 napos késésnél ha időn belül nem jön ki a második csík, akkor nem igen van terhesség...

2020. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Azért nem minden esetben.
2020. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Ha valakinek rendszertelen a menszesze simán lehet hogy később ovulált ezért volt meg negatív v. Majdnem negatív a tesztje
2020. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Olyan teszt nincs, hogy majdnem negatív. Egy teszt vagy pozitív, vagy negatív. Nem mondtam, hogy nem lehet késői terhességből baba, de ez a teszt akkor is negatív, illetve az időn túli tesztet nem lehet értékelni.
2020. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
A majdnem negatívat arra értettem hogy te nem láttad a második csikot szerintem meg ott van csak nagyon-nagyon halványan. Ha még nagyon korai a terhesség a második csik halványabb. Pár nap múlva már erősebb lesz.
2020. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!