Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől görcsölhetek ennyit?

Mitől görcsölhetek ennyit?

Figyelt kérdés

Fiam április elején volt 1 éves. Még éjjel ha megébred cicizik, 1-2 alkalommal, azon kívül elhagyta. A havim totál össze vissza jön. Van hogy miután elmúlik rá 2 hétre, van hogy csak 2 hónapra. Eddig szedtem fogamzasgátlót, az sztk-s doki szerint emiatt (meg a szoptatás miatt) nem állt még vissza a ciklusom.

Kistesót szeretnénk. 2 hete hagytam abba a gyógyszert, lesz ami lesz alapon (ilyen ciklus mellett nem várunk csodát) ám 3 hete görcsölök. Folyamat olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Van, hogy annyira, hogy már gyogyszert kell rá bevennem. 3 napja iszonyú hányingerrel is küzdök reggelente. (Mikor a fiammal lettem terhes, vele is az első 2 hónap ugyan ilyen görcsölős, hányingeres volt). Megfordult a fejemben a kistesó lehetősége, de 3at is teszteltem, mindegyik 1 csik.

Utoljára április 8án volt meg. Sztkt hívtam, majd június közepére kaptam időpontot.

Szerintetek mi okozhatja ezeket a görcsöket? Vagy teszteljek még, hátha? Mit tanácsoltok?



2020. máj. 16. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen tesztelj még ha nem védekeztek sehogy.

Másik, hogy ha a háziorvos ad sürgős beutalót a nőgyógyászatra fogadni kell a beteget, én is így megyek hétfőn orvoshoz.

2020. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mióta abbahagytam a gyógyszert, nem voltunk még együtt. Q

Az sztk-ba nálunk nem fogadnak beutalóval sem elöbb

2020. máj. 18. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!