Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem kellene pozitívat...

Georgina201995 kérdése:

Már nem kellene pozitívat tesztelnem?

Figyelt kérdés
Párommal 24-26-29-én voltunk együtt. 1-jén is együtt voltunk, 2-án volt ovulációm és 3-án voltunk együtt utoljára. Azóta minden napos a hasfájás, szúrkálás, petefészek fájdalom. Ma kellett volna meg jönnie, de eddig semmi. Mindjárt megjön érzésem volt egész nap, de nem egész nap, hanem bele - bele jött. A tesztem negatív volt reggel is😞Van még remény, hogy baba legyen? Sose éreztem ovuláció óta ilyen fájdalmat, sőt a hüvelybe is nyilaló érzést érzek. Annyi tünetem van, hogy feszít a hasam, hányingerem van és a mellem is feszül.Ma pozitív lett az ovulációs tesztem is (jóstesztként csináltam)
2020. máj. 16. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Melled mensitől is fájhat, hányinger, ha terhességtől lenne, a teszt is kimutatná, mivel a hcg hormon okozza. Amúgy is később jelentkeznek ezek a tünetek, kb 2 hétten a nemvárt után általában. Plusz még simán meg is jöhet ma.

Legyél türelmes, ha nem jön meg 2-3 nap múlva tesztelj újra.

2020. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El írtam az előbb, tegnap kellett volna meg jönnie
2020. máj. 16. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Szia én ma vagyok a 10 dpon nekem nyilalt a derekam 3 napja meg mensi szerüen fájt a hasam amugy semmi más nincs meg annyi hogy forróak a melleim ma teszteltem halvány de jól látható pozitivat
2020. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!